Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

27 жовтня 2012 р.
      
У Севастопольській бригаді тактичної авіації відбулися льотні зміни      ООН подякувала Україні за миротворчу діяльність у Ліберії      На президентських перегонах у США Ромні випереджає Обаму      Французькі митники вилучили велику партію кокаїну на кордоні з Італією      Народно-визвольна армія Китаю оголосила про кадрові перестановки у вищому командному складі      Україна за останні 5 років збільшила виробництво зерна на 30%, а соняшнику - на 58%      У мечеті в Афганістані смертник забрав життя 40 людей      В Євпаторії банкірша привласнила півмільйона клієнтських грошей      П’ятиметровий пам’ятник преподобним Антонію та Феодосію з’явиться у столиці      Сильвіо Берлусконі засудили до 4 років тюрми      
№ 82, 24.10.2008 р.

БРАТИ СИДОРЕНКИ ПЕРЕТВОРЯТЬ СЕВАСТОПОЛЬ У ПІВДЕННУ СТОЛИЦЮ БОКСУ


Євген СИЛКІН, “Флот України”

Вперше за чотири роки свого існування Міжнародний боксерський турнір на призи братів Сидоренків відбувається в Севастополі. Організаторами даного боксерського матчу, який пройде на рингу культурно-розважального комплексу “Зоряний Ільяс”, виступили Боксерський клуб братів Сидоренків, Олімпійська спілка боксерів України, а також відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Севастопольської міської державної адміністрації.
Як повідомив під час прес-конференції, що передувала матчу, заслужений майстер спорту України з боксу, бронзовий призер Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї, двократний чемпіон Європи, триразовий чемпіон світу серед військовослужбовців і семикратний чемпіон світу за версією WBA серед професіоналів Володимир Сидоренко, попередні три турніри були проведені на його батьківщині — в місті Енергодарі Запорізької області.
Проте з огляду на те, що турнір набув великої престижності у світі спорту, а цьому неабиякою мірою сприяє концепція проведення турніру, організаторами було ухвалено рішення презентувати його широкій глядацькій аудиторії. Важливим чинником перенесення місця проведення турніру послужило і те, що Володимир Сидоренко ось вже більше восьми років постійно проживає в Севастополі і в недалекому майбутньому планує створити тут дитячо-юнацьку школу боксу професійного рівня.
— Кількість учасників нашого турніру з кожним роком незмінно зростає, а географія міст і країн постійно розширюється, — підкреслив чемпіон Європи, чемпіон світу серед військовослужбовців, учасник Олімпійських ігор в Сіднеї Валерій Сидоренко. — І цьому в першу чергу сприяють чітка організація змагань, добрі умови для учасників, відповідність міжнародним правилам, професійне і об’єктивне суддівство, а також значний призовий фонд.
Не випадково почесними гостями матчу стали: чемпіон Олімпіади в Пекіні, володар Кубка Валу Баркера — призу кращого боксера олімпійського турніру, віце-чемпіон світу 2007 року в Чикаго(США), заслужений майстер спорту Василь Ломаченко; чемпіон світу серед професіоналів за версією WBA в супер-важкій вазі, діючий чемпіон світу, заслужений майстер спорту Руслан Чагаєв; срібний призер олімпійських ігор в Сіднеї, голова комітету з фізичної культури і спорту Автономної Республіки Крим, заслужений майстер спорту Сергій Доценко; бронзовий призер олімпіади в Атланті, заслужений майстер спорту Олег Кирюхін; бронзовий призер Олімпійських ігор у Сіднеї, заслужений майстер спорту Сергій Данильченко; бронзовий призер Олімпійських ігор у Сіднеї, заслужений майстер спорту Андрій Федчук; чемпіон Європи, віце-чемпіон світу, учасник Олімпіади в Сіднеї, майстер спорту міжнародного класу Олег Машкін; бронзовий призер чемпіонату світу в Тампере, учасник олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу Сергій Городнічев; володар Кубка Європи, майстер спорту міжнародного класу Ігор Яцков; віце-чемпіон світу, майстер міжнародного класу Володимир Колесник; заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту Анатолій Ломаченко.
У Міжнародному боксерському матчі-турнірі з боксу на призи братів Сидоренків візьмуть участь сім пар боксерів-аматорів. Серед них — спортсмени і майстри спорту з Енергодара, Севастополя, Харкова, Миколаєва й інших міст України. Поєдинки — по 4 раунди кожен, що відповідає затвердженим правилам АІБА. Суддівська колегія турніру буде представлена арбітром міжнародної категорії АІБА, членом комерційної комісії АІБА Рішатом Меметовим і суддею міжнародної категорії, спортивним коментатором радіо і телебачення, заслуженим діячем фізичної культури і спорту Володимиром Мелянським.
Окрім того, в перервах між боями візьмуть участь танцювальні групи “Шадеус” з дитячо-юнацької спортивної школи “Чайка” та “Екстрим” зі спортивного клубу “Атлантика”.


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів