Видається з січня 2003

9 листопада 2013 р.
      
У США у штаті Алабама зійшли з рейок і перекинулися 20 вагонів 90-вагонного потяга з нафтою      Палестинські урядовці заявили, що вважають Ізраїль "єдиним підозрюваним" у смерті лідера палестинців Ясіра Арафата      Україна запропонувала Болгарії допомогу з поглиблення русла Дунаю      США втратили право голосу в ЮНЕСКО      Палестинські біженці з Сирії другий день поспіль ведуть голодний страйк в притулку на італійському острові Лампедуза      У столиці Іспанії триває 4-й день безстрокового страйку працівників компаній з прибирання сміття та догляду за парками      Найсильніший цього року супертайфун Хаян і далі лютує на Філіппінах      
№ 49, 10.12.2005 р.

Морський календар за 10.12.2005

9 — 18 грудня 1918 року кораблі англійської ескадри увійшли до Лібавського, Ревельського та Ризького портів.

11 грудня 1860 року в сім’ї обрусілих німців народився Микола Оттович Ессен — видатний військово-морський діяч. Морські традиції в родині Ессенів започаткував естляндський дворянин Густав Ессен, якого Петро I ще у 1730 році зробив гардемарином.
У роки російсько-японської війни Микола Оттович брав активну участь в обороні Порт-Артура. Ессен зробив багато корисного для відродження Балтійського флоту Росії і вдало керував ним на початку Першої світової війни.

12 грудня 1724 року народився видатний англійський адмірал Семюель Худ.

13 грудня 1939 року позбавлений можливості прорватися крізь блокаду англійських кораблів екіпаж німецького “кишенькового” лінкора “Admiral Graf Spee” висадив свій корабель у повітря на рейді порту Монтевідео (Уругвай).

14 грудня 1941 року німецький підводний човен U-557 атакував у районі Олександрії з’єднання англійських кораблів і потопив крейсер “Galatea”.
На знімку: німецький підводний човен повертається з походу в базу.


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів