Видання Міністерства
оборони України.

Видається з 8 червня 1992

6 червня 2012 р.
      
На фінал Євро-2012 є ще вільні квитки               В Україні відзначають День журналіста               Негода знеструмила 15 тернопільських сіл               У Харкові рятувальники МНС зняли чоловіка з високовольтної ЛЕП               У Пакистані ударом американських безпілотників знищено одного з лідерів терористичного угрупування "Аль-Каїда"               Агентство Moody's знизило рейтинги ряду банків Німеччини і Австрії               ВПС ізраїльської армії завдали ракетно-бомбові удари по сектору Газа               Сонячний літак із Мадрида долетів до Рабата               Військово-медичний клінічний центр Кримського регіону отримав єдиний в Україні новітній “лазер” для корекції зору               

СХІДНИЙ ВИМІР НАЦІОНАЛЬНОГО ФЛОТУ

№ 24, 01.03.2012 р.

Олександр ЗАВТОНОВ,
“Флот України”

Відповідно до переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України делегація українського флоту на чолі з командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України адміралом Віктором Максимовим здійснила офіційний візит до Китайської Народної Республіки, де взяла участь у міжнародній морській виставці “DIMDEX-2012” та конференції командувачів військово-морських сил країн Середнього Сходу.

Головна мета участі флотської делегації в цих заходах полягала у вивченні сучасних тенденцій розвитку корабельних систем озброєння, обговоренні перспектив співробітництва з країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону з військово-морського напрямку. У ході конференції українські військові моряки також ознайомилися з пропозиціями провідних компаній світу у сфері виробництва озброєння та технічних засобів, обговорили питання щодо започаткування двостороннього та багатостороннього співробітництва з країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону.
Під час візиту відбулись протокольні зустрічі з начальником Генерального штабу Народно-Визвольної Армії Китаю та командувачем Північного флоту Військово-Морських Сил НВАК. У ході цих зустрічей сторони обговорили питання стану реформування та перспективи розвитку ЗС України та НВАК, питання підготовки та участі збройних сил у миротворчій діяльності, підготовки китайських військовослужбовців у вищих військових навчальних закладах України, а також перспективи розвитку військового співробітництва.
Під час зустрічі командувач ВМС НВАК адмірал У. Шенлі ви¬словив задоволення з приводу позитивної тенденції розвитку двосторонніх відносин, розширення напрямків та вдосконалення механізмів співпраці. Крім того, він підкреслив надзвичайну важливість проведення цього, першого в історії, візиту до КНР командувача виду Збройних Сил України.
У відповідь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України подякував за надану можливість відвідати Китайську Народну Республіку, за теплий та гостинний прийом і закцентував увагу на тому, що пріоритетними напрямками в зовнішній політиці України є забезпечення інтеграції країни до європейського політичного, економічного, правового простору, а також розвиток рівноправних стратегічних партнерських відносин з Китайською Народною Республікою.
Під час двосторонніх переговорів китайська сторона ознайомила українську делегацію із загальною структурою, завданнями ВМС НВАК, поточним станом і перспективами участі ВМС НВАК у військових навчаннях та операціях.
Окрім цього, згідно з планом перебування в Китаї українська військова делегація відвідала Центральну військову раду Китайської Народної Республіки, Головний штаб Військово-Морських Сил Народно-Визвольної Армії Китаю, 6-ту бронетанкову дивізію Пекінського військового округу НВАК, штаб Північного флоту Військово-Морських Сил Народно-Визвольної Армії Китаю та військово-морську базу Циндао. Також делегація ознайомилася з бойовими можливостями есмінця Північного флоту ВМС НВАК “Шеньян” та побувала у військово-морському училищі підводного плавання.


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
Архів