Видання Міністерства
оборони України.

Видається з 8 червня 1992

14 червня 2012 р.
      
Спеціальному кореспонденту газети “Флот України” Володимиру Вевдюку присвоєне почесне звання “Заслужений журналіст України”               Шанси збірної України вийти з групи підвищилися               Військовослужбовці Збройних Сил взяли участь у встановленні рекорду України з наймасовішого виконання “Севастопольського вальсу”               Співробітник Сімферопольського СІЗО передавав ув'язненим мобільні телефони               В Анталії, де багато українських туристів, стався потужний землетрус магнітудою 6 балів               Спека в Україні завтра сягне 36 градусів               У Польщі під час бійки футбольних фанатів українців не затримано – МЗС               Українці відмовляються вибирати водіїв і масажистів багатіїв у списках партій - «Обозреватель»               Чізора зібрався знову битися з Кличком               

СОЦІАЛЬНІ КОЛІЗІЇ ЯК ВИМУШЕНА НЕОБХІДНІСТЬ?

№ 35, 29.03.2012 р.

Олександр ЗАВТОНОВ, “Флот України”

З 1 березня Севастопольський зональний відділ Військової служби правопорядку (ВСП) реорганізовано в Кримське територіальне управління ВСП ЗС України.
— Це переформування здійснене з метою зменшення рівня злочинності та покращання стану дисципліни в підрозділах та частинах національного флоту і з’єднання Повітряних Сил “Крим” ЗС України, — каже заступник начальника Кримського територіального управління ВСП підполковник Олексій Аврамченко. — Для подальшого проходження військової служби в Севастополь із Сімферополя переїхало близько двадцяти чоловік, а із Севастополя до Сімферополя — біля десяти військовослужбовців.
На перший погляд, така реорганізація покликана вирішити питання зміцнення дисципліни в гарнізоні, але якими б не були причини, ці зміни викликали певні проблеми соціально-побутового характеру. Ні для кого не є таємницею, що для того, щоб військовослужбовцю отримати квартиру в Севастополі, потрібно, як кажуть самі військові, прожити дуже довге життя. І офіцери ВСП, які нещодавно прибули до міста-героя, матимуть час на власному досвіді переконатися в правильності цього твердження.
За словами підполковника Олексія Аврамченка, більшість з тих, кого перевели до Севастополя, вже у званні полковника та підполковника, і, звичайно, їм потрібно, щоб родина була поруч і щоб було місце, куди вони могли повернутися після тривалого дня на службі. Зараз у них такого місця немає. Офіцери в такому високому званні вимушені жити в кабінетах та в службових приміщеннях. Одразу постає питання: “Чи відповідають такі умови проживання високому званню українського офіцера?”. Прикро, що сьогодні у Збройних Силах України ще існують проблеми такого характеру.
Самі ж офіцери говорять, що навіть такі умови не впливають на якість виконання поставлених завдань, та сподіваються, що їх почують та допоможуть змінити на краще становище, в якому вони опинилися, адже всі вони люди сімейні, дружини та діти залишилися в Сімферополі на зйомних квартирах, і знімати ще одну квартиру, вже в курортному місті, — просто неможливо.
Добре, що командування Кримського територіального управління ВСП та командування ВМС ЗС України не стоять осторонь цієї проблеми. Командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов особисто побував у частині та ознайомився зі станом справ. Він оглянув приміщення, де розмістилися офіцери, робочі кабінети, місця відпочинку особового складу та пообіцяв вирішувати всі проблеми спільними зусиллями. Також начальник Кримського територіального управління ВСП ЗС України генерал-майор Віктор Шевченко запросив до військової частини голову Севастопольської міської державної адміністрації Володимира Яцубу, щоб за можливості залучити до вирішення цієї проблеми і міські ресурси.
У принципі, для того, щоб відповідним чином облаштувати побут офіцерів, потрібно небагато. В управлінні є службові приміщення, які не використовуються і які можна переобладнати під казарми покращеного типу, але вони потребують ремонту, бо знаходяться в аварійному стані, та, як часто буває, грошей на це поки що немає. А до того часу, коли вони знайдуться, в офіцерів Кримського територіального управління ВСП ЗС України не за власним бажанням з’явилась нагода згадати своє курсантське минуле — таке безтурботне та обнадійливе...


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
Архів