Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

11 грудня 2013 р.
      
У Києві відбувається зустріч Президента України Віктора Януковича з помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд      Фрегат “Гетьман Сагайдачний” приступив до патрулювання в районі Африканського рогу      Ніякого розгону Майдану не буде. Ніхто не посягає на право громадян на мирний протест - Міністр внутрішніх справ України      Командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Іл’їн здійснює робочі поїздки гарнізонами флоту      Французькі військові під час бойової операції на північному сході Малі у місті Тімбукту знищили майже 20 бойовиків-ісламістів      У столиці ПАР прощаються з Нельсоном Манделою      Демократи та республіканці дійшли згоди щодо параметрів федерального бюджету США на наступний фінансовий рік      У сирійському полоні вже майже три місяці перебувають два іспанські журнаілсти      Президент Франції із коротким візитом прибув до Центральноафриканської республіки      
№ 33-34, 04.05.2013 р.

Альянс вітає участь України в антипіратській операції

   У Києві відбулася зустріч міністра оборони України Павла Лебедєва із заступником Генерального секретаря НАТО з питань політичних відносин і політики безпеки послом Дірком Бренгельманном, повідомляє Управління преси та інформації Міністерства оборони України.
   Сторони відзначили позитивну динаміку розвитку відносин України з Альянсом в оборонній сфері, одним із свідчень чого стало затвердження на засіданні комісії Україна — НАТО на рівні міністрів оборони в лютому поточного року Середньострокових пріоритетів співробітництва України з НАТО в оборонній сфері.
   В ході зустрічі було обговорено поточний стан реформування Збройних Сил України та перспективи подальшої участі Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.
   — Міністерство оборони України готове поглиблювати відносини з НАТО з усіх питань, що становлять взаємний інтерес, з урахуванням позаблокового статусу нашої держави, — наголосив Павло Лебедєв.
   У свою чергу, посол Дірк Бренгельманн відзначив готовність Альянсу сприяти проведенню заходів щодо реформування Збройних Сил України та висловив вдячність за активну участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки. Він також зазначив, що рішення України направити фрегат “Гетьман Сагайдачний” з вертольотом КА-27 та оглядовою командою для участі в операції НАТО з боротьби з піратством “Океанський щит” з подальшим їх приєднанням до операції ЄС “Аталанта” є свідченням глибокої співпраці в трикутнику Україна — ЄС — НАТО.
   Наприкінці зустрічі сторони висловили готовність реалізувати всі існуючі механізми співробітництва та прагнення до пошуку нових, більш ефективних форм партнерства.

Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів