Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

11 грудня 2013 р.
      
У Києві відбувається зустріч Президента України Віктора Януковича з помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд      Фрегат “Гетьман Сагайдачний” приступив до патрулювання в районі Африканського рогу      Ніякого розгону Майдану не буде. Ніхто не посягає на право громадян на мирний протест - Міністр внутрішніх справ України      Командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Іл’їн здійснює робочі поїздки гарнізонами флоту      Французькі військові під час бойової операції на північному сході Малі у місті Тімбукту знищили майже 20 бойовиків-ісламістів      У столиці ПАР прощаються з Нельсоном Манделою      Демократи та республіканці дійшли згоди щодо параметрів федерального бюджету США на наступний фінансовий рік      У сирійському полоні вже майже три місяці перебувають два іспанські журнаілсти      Президент Франції із коротким візитом прибув до Центральноафриканської республіки      
№ 33-34, 04.05.2013 р.

“Чернігів” повернувся до місця базування

   Морський тральщик українських Військово-Морських Сил “Чернігів” під командуванням капітана 3 рангу Бориса Палія після успішного виконання завдань бойової служби у визначених районах Чорного моря, що тривало майже місяць,  повернувся до місця постійного базування.
   Корабель під час тривалого плавання у взаємодії з авіацією здійснював заходи щодо захисту інтересів України у виключній (морській) економічній зоні України. Крім того, в рамках виконання завдань антитерористичної операції “Чорноморська гармонія”, пов’язаних з контролем судноплавства, “Чернігів” опитав 39 суден. За кормою морського тральщика залишилося понад 1,5 тисячі морських миль.
   Начальник центру морських операцій ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Тарасов, звертаючись до особового складу під час зустрічі корабля, відзначив високопрофесійні дії екіпажу, які, за його словами, стали запорукою безаварійної експлуатації матеріальних засобів за несприятливих погодних умов, у зоні інтенсивного судноплавства.
   — Приємно відзначити, що представниками Генерального штабу Збройних Сил України, які побували в морі на кораблі, дії особового складу відзначено як добрі, — додав капітан 1 рангу Андрій Тарасов.
   Як повідомлялося, у лютому — березні завдання бойової служби у визначених районах Чорного моря виконував протичовновий корвет “Тернопіль”, який розпочав серію бойових служб українських ВМС.
Прес-центр командування ВМС ЗС України


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів