Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

13 червня 2016 р.
      
№ 8, 22.02.2014 р.

Чи є збирання та поширення інформації про особу втручанням в її особисте життя?

    “Чи є збирання та поширення інформації про особу втручанням в її особисте життя?”
Роман ЧАПЛИГІН, м. Севастополь
    Рішенням Конституційного Суду України від 20 січня 2012 року за №2-рп/2012 дано офіційне тлумачення положень ч.ч. 1, 2 ст. 32, ч.ч. 2, 3 ст. 34 Конституції України.
    Конституційний Суд України визначив, що в аспекті конституційного подання положення ч.ч 1, 2 ст. 32, ч.ч. 2, 3 ст. 34 Конституції України слід розуміти так:
    — інформацією про особисте та сімейне життя особи є будь-які відомості та/або дані про відносини немайнового та майнового характеру, обставини, події, стосунки тощо, пов’язані з особою та членами її сім’ї, за винятком передбаченої законами інформації, що стосується здійснення особою, яка обіймає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень. Така інформація про особу є конфіденційною;
    — збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди державою, органами місцевого самоврядування, юридичними або фізичними особами є втручанням в її особисте та сімейне життя. Таке втручання допускається винятково у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

    Нагадуємо, що в редакції газети “Флот України” працює “гаряча” телефонна лінія. Якщо ви стали свідками хабарництва та корупції,
а також неправомірних дій з боку посадових осіб, звертайтеся за тел. (050) 816-60-86, з 9.00 до 14.00, пн. — пт. або надсилайте запитання на електронну адресу: Fleetofukraine@meta.ua


Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів