Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

5 липня 2012 р.
      
Підводний човен “Запоріжжя” Військово-Морських Сил Збройних Сил України здійснив черговий вихід у море               Військові оркестранти представлятимуть Україну та її Збройні Сили на музичному фестивалі у Франції               В Україні утилізують 3 мільйони протипіхотних мін               Верховна Рада виділила Центрвиборчкому 1 млрд. грн. на відеокамери               Українські війська зможуть брати участь у боротьбі з піратами               МНС Криму заборонило запускати китайські ліхтарики "бажань"               

Чи має громадянин право на правову допомогу під час звернення до правоохоронних органів

№ 72, 27.06.2012 р.
  “Чи має громадянин право на правову допомогу під час звернення до правоохоронних органів із заявою про правопорушення, скоєне проти нього?”
Єлизавета БОРОДУЛІНА, м. Севастополь
    Відповідно до ст. 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу.
   При цьому правову позицію щодо цього висловив Конституційний Суд України в Рішенні від 30 вересня 2009 року за №23-pn/2009 у справі про право на правову допомогу. Зокрема, в п. 4 мотивувальної частини цього рішення зазначено, що “за змістом статті 64 Конституції України конституційне право кожного на правову допомогу у жодному випадку не може бути обмежене. Відповідно до Основного Закону України положення “Кожен має право на правову допомогу” (частина перша статті 59) є нормою прямої дії (частина третя статті 8), і навіть за умови, якщо це право не передбачене відповідними законами України чи іншими правовими актами, особа не може бути обмежена у його реалізації”.
Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
25 червня
СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ — ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У СУСПІЛЬСТВО...
источник:

22 червня
З КОРАБЛЯ — ЗА РУМПЕЛЬ ЯХТИ...
источник:

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів