Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

16 серпня 2012 р.
      
Визначено переможця конкурсу на розробку шельфу Чорного моря               НБУ запроваджує в обіг пам'ятні монети "Кушнір"               Пасажирські причали на Херсонщині повернули у власність держави               Хасидів в Умані охоронятимуть ізраїльські поліцейські               Польща дозволила подвійне громадянство та спростила надання його іноземцям               Завтра в Україні - зливи, грози, град, шквали               Іспанія: криза залишила пожежників без взуття та протигазів               

Чи може нотаріус завіряти Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання?

№ 91, 10.08.2012 р.
   “Чи може нотаріус завіряти Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання?”
Іван ПАЛАМАРЧУК, м. Севастополь
   Порядок засвідчення вірності копій документів врегульовано розділом 11 Закону України “Про нотаріат” (далі — Закон) та розділом 27 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженої Наказом міністра юстиції України від 3 березня 2004 року за №20/5 (далі —Інструкція).
   Статтею 75 Закону та п. 255 Інструкції встановлено, що нотаріуси засвідчують вірність копій (фотокопій) документів, виданих юридичними особами за умови, що ці документи не суперечать закону, мають юридичне значення і засвідчення їхніх копій (фотокопій) не заборонене законом.
   Згідно з п. 27 Порядку оприлюднення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим Наказом міністра освіти і науки України від 28 березня 2008 р. за №267 (далі — Порядок), достовірність Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання гарантується елементами захисту його бланка та можливістю перевірки внесеної до нього інформації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
   Додатком 1 до Порядку передбачено технічний опис Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, згідно з яким цей Сертифікат має бути скріплений підписом керівника Українського центру оцінювання якості освіти та печаткою цього Центру.
   Можливість факсимільного відтворення підпису на такому Сертифікаті зазначеним Порядком не передбачена. Враховуючи викладене, за умови надання належним чином оформленого Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання нотаріусом може бути засвідчена вірність копії з такого сертифіката.

Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
20 липня
ПЧ “ЗАПОРІЖЖЯ”: ПЕРШИЙ КРОК НА ГЛИБИНУ ЗРОБЛЕНО......
источник:

19 липня
“ФЛОТ УКРАЇНИ” ЯК ДЗЕРКАЛО НАЦІОНАЛЬНИХ ВМС...
источник: Журнал "Морська держава" №3 2012 р.

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів