Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

27 вересня 2012 р.
      
Президенти України і США обговорили виконання домовленостей щодо нерозповсюдження ядерних матеріалів      Відносини України з ЄС і США після виборів отримають новий імпульс - Президент України Віктор Янукович      МВС України та Баварії визначилися щодо майбутньої співпраці      До Сум повернувся Малочернетчинський образ Христа Спасителя «Хліб життя», загублений майже 100 років тому      Європейський космічний корабель не зміг відстикуватися від МКС      Парламент Румунії відхилив вимогу угорців Трансільванії про надання їм територіальної автономії      На Тихоокеанському узбережжі Мексики стався землетрус магнітудою 6,2      Грецькі профспілки розпочали загальний страйк      Страйк в Іспанії завершився сутичками з поліцією, понад 60 людей отримали поранення, майже 30 демонстрантів затримано      
№ 106, 14.09.2012 р.

Чи можливо оформити соціальну допомогу на дітей, якщо одна дитина отримує аліменти

   “Чи можливо оформити соціальну допомогу на дітей, якщо одна дитина отримує аліменти в розмірі 270 грн., а друга (1 рік 4 місяці) — 840 грн. і знаходяться на моєму утриманні?”
Оксана САМОХВАЛОВА, м. Севастополь
   У даному випадку ви маєте право отримувати допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Цей розмір вираховується наступним чином: різниця між прожитковим мінімумом для працездатних осіб (на сьогодні 941 грн.)  та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень. Наприклад, ви не працюєте і проживаєте лише втрьох, тоді 941-(270+840):3=571 грн. Приблизно таку допомогу ви повинні отримувати.
Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів