Видання Міністерства
оборони України.

Видається з 8 червня 1992

6 червня 2012 р.
      
На фінал Євро-2012 є ще вільні квитки               В Україні відзначають День журналіста               Негода знеструмила 15 тернопільських сіл               У Харкові рятувальники МНС зняли чоловіка з високовольтної ЛЕП               У Пакистані ударом американських безпілотників знищено одного з лідерів терористичного угрупування "Аль-Каїда"               Агентство Moody's знизило рейтинги ряду банків Німеччини і Австрії               ВПС ізраїльської армії завдали ракетно-бомбові удари по сектору Газа               Сонячний літак із Мадрида долетів до Рабата               Військово-медичний клінічний центр Кримського регіону отримав єдиний в Україні новітній “лазер” для корекції зору               

Чи несе відповідальність приватний нотаріус

№ 61, 02.06.2012 р.
“Чи несе відповідальність приватний нотаріус за розголошення відомостей про вчинені нотаріальні дії?”
Борис СЕРГУЧОВ, м. Севастополь
   Дотримання таємниці вчинюваних нотаріальних дій є обов’язком нотаріусів та інших посадових осіб, які вчинюють нотаріальні дії. Це передбачено Законом України “Про нотаріат” (ст. ст. 5, 6, 8).
   Довідки про вчинені нотаріальні дії та копії документів, що зберігаються у нотаріуса, видаються нотаріусом виключно фізичним та юридичним особам, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні дії, і лише на обгрунтовану письмову вимогу суду, прокуратури, органів дізнання і досудового слідства у зв’язку з цивільними, господарськими, адміністративними або кримінальними справами, справами про адміністративні правопорушення, що знаходяться в провадженні цих органів, з обов’язковим зазначенням номера справи та прикладенням гербової печатки відповідного органу. У разі смерті особи чи визнання її померлою такі довідки видаються спадкоємцям померлого.
   Порушення вказаної таємниці може бути підставою для анулювання свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю.
Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
Архів