Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

5 липня 2012 р.
      
Підводний човен “Запоріжжя” Військово-Морських Сил Збройних Сил України здійснив черговий вихід у море               Військові оркестранти представлятимуть Україну та її Збройні Сили на музичному фестивалі у Франції               В Україні утилізують 3 мільйони протипіхотних мін               Верховна Рада виділила Центрвиборчкому 1 млрд. грн. на відеокамери               Українські війська зможуть брати участь у боротьбі з піратами               МНС Криму заборонило запускати китайські ліхтарики "бажань"               

Чи передбачено законодавством зберігання відомостей про осіб, які вчинили корупційні правопорушення?

№ 74, 02.07.2012 р.
   “Чи передбачено законодавством зберігання відомостей про осіб, які вчинили корупційні правопорушення?”
Руслан ВЕРЬОВКІН, м. Севастополь
   Відповідно до ч. 2 ст. Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, у триденний строк з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили, притягнення до цивільно-правової відповідальності, накладення дисциплінарного стягнення заносяться до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, що формується та ведеться Міністерством юстиції України.
   Відповідно до пункту 2.2 Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, підставою для внесення відомостей про особу, яку притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, є електронні копії рішень суду, які набрали законної сили — щодо осіб, притягнутих до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової відповідальності. Для осіб, притягнутих до дисциплінарної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, такою підставою є завірена в установленому порядку паперова копія наказу про накладення або зняття дисциплінарного стягнення.
   При цьому відповідно до вимог зазначеного Положення відомості про особу, яку притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, вносяться до Реєстру Міністерством юстиції через Департамент антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя, а відомості про особу, яку притягнуто до дисциплінарної відповідальності за корупційне правопорушення, — Головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній республіці Крим, головними управліннями юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.
Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
25 червня
СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ — ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У СУСПІЛЬСТВО...
источник:

22 червня
З КОРАБЛЯ — ЗА РУМПЕЛЬ ЯХТИ...
источник:

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів