Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

13 червня 2016 р.
      
№ 7, 15.02.2014 р.

Чи поширюється на юридичних осіб положення частини 1 статті 58 Конституції України

   “Чи поширюється на юридичних осіб положення частини 1 статті 58 Конституції України, яке визначає, що закони та інші нормативно-правові акти мають зворотну дію в часі у випадках, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи?”
Герман СТАРОЖИЛІВ, м. Севастополь
   Рішенням Конституційного Суду України від 9 лютого 1999 року за №1-рп/99 дано офіційне тлумачення положення частини 1 статті 58 Конституції України.
   Конституційний Суд України зазначає, що положення частини 1 статті 58 Конституції України про те, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи, треба розуміти так, що воно стосується людини і громадянина (фізичної особи).


Нагадуємо, що в редакції газети “Флот України” працює “гаряча” телефонна лінія. Якщо ви стали свідками хабарництва та корупції,
а також неправомірних дій з боку посадових осіб, звертайтеся за тел. (050) 816-60-86, з 9.00 до 14.00, пн. — пт. або надсилайте запитання на електронну адресу: Fleetofukraine@meta.ua


Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів