Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

16 серпня 2012 р.
      
Визначено переможця конкурсу на розробку шельфу Чорного моря               НБУ запроваджує в обіг пам'ятні монети "Кушнір"               Пасажирські причали на Херсонщині повернули у власність держави               Хасидів в Умані охоронятимуть ізраїльські поліцейські               Польща дозволила подвійне громадянство та спростила надання його іноземцям               Завтра в Україні - зливи, грози, град, шквали               Іспанія: криза залишила пожежників без взуття та протигазів               

Чи сплачується транспортний податок за причіп?

№ 90, 08.08.2012 р.
“Чи сплачується транспортний податок за причіп?”
Андрій ТРИГУБОВ, м. Севастополь
   Відповідно до ст. 1 Закону України “Про автомобільний транспорт” причіп — транспортний засіб без власного джерела енергії, пристосований для буксирування автомобілем. Напівпричіп — причіп, вісь (ось) якого розміщено позаду центра маси транспортного засобу (за умов рівномірного завантаження) і який обладнано зчіпним пристроєм, що забезпечує передачу горизонтальних і вертикальних зусиль на інший транспортний засіб, що виконує функції тягача.
   Отже, причіпи (напівпричіпи), хоча і є транспортними засобами, що підлягають реєстрації, проте не потрапляють під об’єкт оподаткування транспортним податком (у зв’язку з цим і ставку податку для них не встановлено). Тому податок з власників транспортних засобів за них сплачувати не потрібно.

Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
20 липня
ПЧ “ЗАПОРІЖЖЯ”: ПЕРШИЙ КРОК НА ГЛИБИНУ ЗРОБЛЕНО......
источник:

19 липня
“ФЛОТ УКРАЇНИ” ЯК ДЗЕРКАЛО НАЦІОНАЛЬНИХ ВМС...
источник: Журнал "Морська держава" №3 2012 р.

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів