Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 липня 2012 р.
      
Підприємства вітчизняного ОПК готові долучитися до утилізації боєприпасів та ремонту кораблів і суден ЧФ РФ               Парламент Румунії розпочинає процедуру імпічменту президента Бесеску               Газета одеської облради вперше вийшла китайською мовою               У Чернігівській області перекинувся пасажирський автобус: 14 людей загинуло та 22 постраждало               Крим вже прийняв понад два мільйони туристів               Захисники китів Sea Shepherd оголосили "війну" південнокорейським китобоям               Кіпр просить у Росії 5 мільярдів євро               

ДЕВ’ЯНОСТІ НЕ ПОВЕРНУТЬСЯ

№ 73, 29.06.2012 р.
   Прокуратурою м. Севастополя підтримане державне обвинувачення по кримінальній справі стосовно членів злочинної групи, які в період з 1991-го по 1998 рік вчинили низку особливо тяжких злочинів.
   Серед них — убивства, у тому числі — співробітників правоохоронних органів і підприємців, грабежі, крадіжки, вимагання, завдання тяжких тілесних ушкоджень, виготовлення підроблених документів, примушення свідків злочину до дачі неправдивих свідчень, зберігання і використання вогнепальної зброї, вибухівки, боєприпасів.
   За рішенням Апеляційного суду вісім членів банди одержали реальні строки позбавлення волі від 12 до 15 років з конфіскацією майна.
   Вирок оскаржено у вищій судовій інстанції як державним обвинуваченням, так і засудженими у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Прес-служба прокуратури м. Севастополя


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
25 червня
СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ — ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У СУСПІЛЬСТВО...
источник:

22 червня
З КОРАБЛЯ — ЗА РУМПЕЛЬ ЯХТИ...
источник:

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів