Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 березня 2014 р.
      
Сьогодні виповнюється 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка      Європейський союз вирішив негайно підписати політичні розділи угоди про асоціацію з Україною - Баррозу      США - Росії: Анексія Крима закриє двері будь-якій дипломатії      У турецькому уряді закликають Росію не втрачати здоровий глузд і визнати територіальну цілісність України      Втретє спостерігачам ОБСЄ не вдалося потрапити до Криму      США - Росії: Ми готові відповісти на загрозу Україні      Польща призупиняє роботу генконсульства у Севастополі      
№ 9, 03.03.2014 р.

ЕКІПАЖІ КОРАБЛІВ ВМС ВІРНІ ВІЙСЬКОВІЙ ПРИСЯЗІ ТА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

   У неділю зранку кораблі ВМС ЗС України з метою недопущення озброєного захоплення з боку ЧФ РФ підняли на борти сходні та протягнулися  на декілька метрів вперед від причальної стінки. Екіпажі кораблів знаходяться у повній бойовій готовності.

   Сьогодні, 3 березня, протичовновий корвет «Тернопіль» та корабель управління «Славутич» були заблоковані двома буксирами ЧФ РФ МБ-174 та РБ-389 з озброєними групами на бортах та морським тральщиком ЧФ РФ «Турбинист».

   Як зазначило командування корабля управління «Славутич», українські військові моряки поводять себе гідно та стримано, на будь-які провокації не погоджуються й залишаються вірними військовій присязі та народу України.

   Також група буксирів та колекторне судно КІЛ-158 допоміжного флоту ЧФ РФ перекрили вихід з головної Севастопольської бухти та контролюють трафік внутрішнього й зовнішнього рейдів.
   Командувач ЧФ РФ віце-адмірал Вітко запропонував до 18.00 екіпажу корвета «Тернопіль» скласти зброю та здати корабель. Українські військові моряки відмовились виконувати злочинний наказ та готові діяти згідно з законами України та статутами Збройних Сил України.
Руслан РУБАН, «Флот України»


Версія для друку

Коментарі

Наталия
добавлено 05.03.2014 12:08:31

Спасибо.

Helenka
добавлено 05.03.2014 11:01:08

Держитесь, ребята. Украина с вами, Украина за вами!

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів