Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

25 квітня 2014 р.
      
Більше 111 мільйонів гривень надійшло на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції “Підтримай Українську армію”      Морські авіатори провели першу льотну зміну після передислокації з Криму      Підписання угоди про спільний авіапростір з Європейським Союзом відбудеться у червні на зустрічі Ради міністрів ЄС      Ударний вертоліт AH-64E Apache тайваньських ВПС впав на житловий будинок на півночі острова Тайвань      На вулицях Ріо-де-Жанейро не вщухають демонстрації та насильство, що сколихнули місто після убивства молодого чоловіка з фавел      У Міжнародному кримінальному суді розпочато попереднє розслідування подій в Україні      Вертоліт Мі-8 і літак Ан-2 знищено в аеропорту Краматорська у результаті ранкової диверсії      
№ 14, 12.04.2014 р.

ФАРВАТЕР ЧИСТИЙ, АЛЕ… НЕ ДЛЯ ВСІХ

  Судна допоміжного флоту та аварійно-рятувальної служби Чорноморського флоту Росії приступили до активних дій щодо розблокування виходу з озера Донузлав. Зокрема, з чотирьох суден, що були підірвані та затоплені під час анексії Криму, вже піднято на поверхню та відбуксоване водолазний бот «Південний».  
  Як повідомили в штабі командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, станом на 12 квітня частина фарватеру, що розблокована дозволяє вивести у відкрите море деякі маломірні кораблі та судна, а також середній десантний корабель «Кіровоград».

  - На даний час ми можемо виводити з пункту базування плавзасоби осадка яких не перевищує три метри, - повідомив офіцер штабу командування. – В першу чергу це стосується СДК «Кіровоград»  і буксира «Ковель». Нами вже визначений особовий склад перегінних команд та два досвідчених  командири. Їх прізвища в цілях безпеки не розголошуються.

  Як стало відомо з джерел Чорноморського флоту, питання підйому списаного великого протичовнового корабля «Очаків» поки що не розглядається. Операцію з його підйому унеможливлює пробоїна від підриву в машинному відділенні площею 50 квадратних метрів. На думку українських військових моряків саме «Очаків», що залягає на глибіні 9 метрів,  заважає виходу в море корвета «Вінниця» та великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський».


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів