Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

17 жовтня 2013 р.
      
Україна завершує підготовку до Вільнюського саміту «Східного партнерства» - Президент України Віктор Янукович      Внаслідок аварії пасажирського літака ATR 72 в Лаосі загинули всі пасажири і екіпаж      На Закарпатті відбулися спільні навчання підрозділів ЗС України та ДСНС України      Українські військові моряки в рамках операції “Океанський щит” в Аденській затоці врятували в морі капітана судна під прапором Республіки Панама      МЗС попереджає українців про пташиний грип у Китаї      США мають намір озброїти ОАЕ і Саудівську Аравію на $10,8 млрд      В Італії у місті Альбано через сутички з протестувальниками, невдалося захоронити екс-нациста Еріха Прібке      
№ 54, 10.08.2013 р.

Флот поповнився молодими контрактниками

   Українські Військово-Морські Сили продовжують поповнюватися контрактниками. Так, нещодавно на плацу Навчального центру вітчизняного флоту пройшла урочиста церемонія складання присяги на вірність народу України молодими контрактниками. Зокрема, присягу склав 21 військовослужбовець.
   Зазначимо, що всі контрактники протягом останнього місяця проходили навчання на курсах підготовки військовослужбовців за контрактом, де вони вивчали статути ЗС України, ази морської справи, a також з ними проводилися заняття з фізичної та стройової підготовки.

   — У першому півріччі поточного року ми підготували для підрозділів ВМС ЗС України більше трьохсот контрактників за програмою первинної загальновійськової підготовки, — зазначив тимчасовий виконувач обов’язків начальника навчального курсу підготовки військовослужбовців за контрактом капітан 3 рангу Сергій Моісеєнко. — Під час цієї підготовки пріоритетом є адаптація військовослужбовців до нового для них ритму життя, адже всі слухачі наших курсів — люди, які зовсім не мають досвіду військової служби.
   Після завершення самого ритуалу перед присутніми виступили начальник Навчального центру ВМС ЗС України капітан 1 рангу Геннадій Гончар, тимчасовий виконувач обов’язків головного старшини Навчального центру головний старшина Руслан Жилко та матрос служби за контрактом Руслан Ладковський. Усі вони зичили захисникам Вітчизни добра, здоров’я, мужності та витривалості в подальшому проходженні військової служби.
   — Сьогодні для всіх нас великий та урочистий день — ми склали присягу на вірність українському народу, — сказав матрос служби за контрактом Руслан Ладковський. — Цю мить ми запам’ятаємо на все життя. Ми стали наступниками славних традицій українського війська, всіх тих, що протягом століть мужньо виборювали свободу та незалежність України. Стаючи на нелегкий шлях військової служби, ми намагатимемося не підвести наших командирів та старших товаришів.
   Попереду в молодих контрактників — повернення до буденної ратної справи, бо на них уже з нетерпінням чекають у військових частинах, з яких молодь була направлена на навчання.
Олександр ЗАВТОНОВ, “Флот України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів