Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

8 травня 2016 р.
      
МВФ зберіг прогноз зростання економіки України у 2016 році на рівні 1,5%, інфляції – 15,1%      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      SpaceX здійснила успішний запуск ракети-носія Falcon 9      Штаб АТО повідомив про 11 обстрілів українських позицій бойовиками на Донбасі      В ООН назвали авіаудари по табору біженців у Сирії військовим злочином і закликали до розслідування      У КНДР розпочався перший за 36 років з'їзд Трудової партії      
№ 10, 03.03.2016 р.

ГІДНА ЕЛІТА НАШОЇ КРАЇНИ


   Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, перебуваючи з візитом на факультеті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”, вручив почесні грамоти і цінні подарунки кращим майбутнім офіцерам національного військового флоту.
   Окрім цього, Міхеїл Саакашвілі ознайомився з навчально-виховним процесом та оглянув матеріальну базу військово-морського навчального закладу.
   Глава Одеської області висловив впевненість, що нещодавно створений факультет Військово-Морських Сил  Національного університету “Одеська морська академія” стане одним з найпотужніших в Україні, а його вихідці — гідною елітою країни.
   — Я впевнений, що Одеса — те місто, яке зробить Україну по-справжньому сильною, а її військовими моряками ми всі будемо пишатися по праву! Ваші викладачі — справжні патріоти України, і попереду у вас велике майбутнє та відмінна кар’єра. Вами будуть пишатися ваші батьки й улюблені дівчата, тому що професія, якій ви себе присвятили, в  найкращому сенсі — на благо України! — відзначив, звертаючись до курсантів та науково-педагогічного персоналу, Міхеїл Саакашвілі.
   Серед тринадцятьох курсантів 2-го, 3-го і 4-го курсів, які отримали нагороди, троє — виконували завдання в зоні проведення АТО на території Луганської та Донецької областей. Це Віктор Прилипин, Євген Одайник і Василь Мороз.
   Також Міхеїл Саакашвілі у супроводі заступника командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки капітана 1 рангу Олексія Неїжпапи оглянув навчальні аудиторії, ознайомився зі зразками озброєння, військової техніки, обладнанням макетів корабельних механізмів та агрегатів, які використовуються у навчанні курсантів.
Тетяна КРАЙНІК, “Флот України”Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів