Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 травня 2016 р.
      
МВФ зберіг прогноз зростання економіки України у 2016 році на рівні 1,5%, інфляції – 15,1%      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      SpaceX здійснила успішний запуск ракети-носія Falcon 9      Штаб АТО повідомив про 11 обстрілів українських позицій бойовиками на Донбасі      В ООН назвали авіаудари по табору біженців у Сирії військовим злочином і закликали до розслідування      У КНДР розпочався перший за 36 років з'їзд Трудової партії      
№ 10, 03.03.2016 р.

ІСПИТ ПРИЙМАЄ ГЛИБИНА


   Відповідно до плану бойової підготовки у дивізіоні пошуково-рятувальних суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України пройшло інструкторсько-методичне заняття щодо організації водолазної підготовки та пошуково-рятувального забезпечення національного військового флоту.
   Мета заняття — вироблення єдиних підходів у командирів військових частин, кораблів (суден і катерів) і водолазного складу щодо організації водолазних спусків, підготовки, використання та обслуговування водолазної техніки й майна номенклатури пошуково-рятувальної служби флоту, доведення до особового складу можливостей спеціального військового водолазного полігону.
   У занятті взяли участь командири військових частин та кораблів (суден, катерів) національних ВМС, штатні і позаштатні водолази, викладачі та курсанти кафедри корабельної енергетики і електроенергетичних систем факультету Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”, а також представники Управління державної охорони України.
   За практичними діями водолазних груп безпосередньо спостерігав заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа.
   — Організація водолазної підготовки і пошуково-рятувального забезпечення — це один з ключових сегментів функціонування ВМС ЗС України та підвищення їх бойових і оперативних спроможностей, — зазначив заступник начальника пошуково-рятувальної служби управління оперативного (бойового) забезпечення штабу командування ВМС ЗС України капітан 2 рангу Олексій Нестеров. — Проведення подібних занять сприяє вдосконаленню професійного вишколу водолазів та осіб, які відповідають за водолазну підготовку у підрозділах ВМС ЗС України. Також ми ознайомили всіх учасників з можливостями спеціального військового водолазного полігону та його подальшого використання під час навчань особового складу.
   За словами капітана 2 рангу Олексія Нестерова, завдяки мобільності та мінімально необхідного комплекту техніки, майна, технічних засобів і засобів забезпечення, якими оснащено водолазний полігон, водолази матимуть змогу вдосконалювати практичні навички та нарощувати можливості проведення водолазних і аварійно-рятувальних робіт.
   — Під час заняття проведено практичні водолазні спуски з причалу, з борту корабля та шлюпок, — зауважив капітан 2 рангу Олексій Нестеров. — Продемонстровано алгоритм обслуговування та експлуатації водолазного спорядження, а також організації надання медичної допомоги водолазам під час виникнення професійних захворювань. Особливістю водолазних спусків стала й перевірка засобів підводного зв’язку, що має досить вагоме значення для роботи в умовах поганої видимості під водою.
Анатолій ОДАЙНИК, “Флот України”Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів