Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

16 жовтня 2012 р.
      
Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості модернізації оборонно-промислового комплексу в контексті реформування ЗС України      Біля болгарського курорту "Золоті піски" внаслідок зсуву в море пішло близько 2 га землі      Сирія закрила свій повітряний простір для турецьких пасажирських літаків      Україна має всі шанси підписати Угоду про асоціацію до кінця року - перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський      Євросоюз продовжив діючі санкції стосовно Білорусі до 31 жовтня 2013 року      У Тріполі з в'язниці втекли майже 100 засуджених      Ціни на електроенергію для німців зростуть майже удвічі      Лондон та Единбург домовились про референдум щодо незалежності Шотландії      
№ 117, 11.10.2012 р.

Я пішов у відпустку на 24 календарні дні, а відпрацював лише 8 місяців

   “Я пішов у відпустку на 24 календарні дні, а відпрацював лише 8 місяців. Після відпустки я звільнився. При звільненні з моєї зарплати утримали гроші за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року. Чи мала адміністрація підприємства на це право?”
Дмитро ДИБЕНКО, м. Севастополь
   Цей випадок чітко врегульовано трудовим законодавством. Відповідно до ст. 22 Закону України “Про відпустки” у разі звільнення працівника до закінчення робочого року, за який він одержав відпустку повної тривалості, для покриття його заборгованості власник або уповноважений ним орган проводить відрахування із заробітної плати за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року.
   Остаточно розраховуючись із працівником при звільненні, потрібно обчислити суму відпускних, яку було нараховано за дні невідпрацьованого працівником періоду. Далі від зарплати за відпрацьовані в поточному місяці дні віднімається сума зайвих відпускних.

Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів