Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

19 грудня 2013 р.
      
Делегація ЗС Естонської Республіки ознайомилась із специфікою підготовки військових фахівців в Академії сухопутних військ України      Рада Безпеки ООН закликала усі сторони у Південному Судані негайно припинити бойові дії      КНДР і Південна Корея обговорюють спрощення в'їзду до спільної індустріальної зони Кесон      “Брудною операцією” назвав турецький прем‘єр Реджеп Таїп Ердоган масштабне розслідування випадків корупції у країні      Держсекретар США Джон Керрі шкодує з приводу обставин арешту індійського дипломата у Нью-Йорку      Сенат Сполучених Штатів ухвалив видатки на два наступні фінансові роки      Бразильський уряд купить у шведського виробника Saab тридцять шість винищувачів загальною вартістю 3 мільярди євро      
№ 71, 07.12.2013 р.

Як вирішується питання щодо погашення заборгованості померлого власника

    “Як вирішується питання щодо погашення заборгованості померлого власника з плати за послуги центрального теплопостачання (опалення) та за період відсутності власника, до видачі ордера?”
Вікторія СЕМЕНОВА (дружина військовослужбовця),
м. Севастополь

    Відповідаючи на поставлене запитання, насамперед нагадуємо, що послуги з теплопостачання та водовідведення надаються споживачам відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими Постановою КМУ від 21.07.2005 за №630. Абзацом 3 пп. 1 п. 29 Правил встановлено право споживача на зменшення розміру плати в разі тимчасової відсутності споживача  та/або членів його сім’ї на  підставі письмової заяви споживача та офіційного документа, що підтверджує його/їхню відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання), а пп. 3 п. 29 Правил — право споживача на несплату вартості послуг за період тимчасової відсутності споживача і членів його сім’ї (в разі відключення виконавцем холодної та гарячої води й опломбування запірних вентилів у квартирі (будинку садибного типу) та відновлення надання послуг зняттям пломб за свій рахунок упродовж доби згідно з письмовою заявою.
    У разі відсутності технічної можливості відключення квартири від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води послуга надається незалежно від наявності мешканців у квартирі.
    Згідно зі ст. 19 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” відносини у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються лише на договірних засадах. При цьому відповідно до ст. 608 Цивільного кодексу України зобов’язання припиняється зі смертю боржника, якщо воно є нерозривно пов’язаним з його особою і у зв’язку з цим не може бути виконане іншою особою.
    Враховуючи вищезазначене, вважаємо, що зі смертю власників квартири зобов’язання з оплати послуг з централізованого теплопостачання припиняються. У нового власника квартири зобов’язання зі сплати комунальних послуг виникнуть після оформлення ним права власності на нерухоме майно в установленому законодавством порядку та укладення відповідного договору на надання житлово-комунальних послуг.


Телефон гарячої лінії “Флоту України” (050) 816-60-86.

Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів