Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

16 жовтня 2012 р.
      
Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості модернізації оборонно-промислового комплексу в контексті реформування ЗС України      Біля болгарського курорту "Золоті піски" внаслідок зсуву в море пішло близько 2 га землі      Сирія закрила свій повітряний простір для турецьких пасажирських літаків      Україна має всі шанси підписати Угоду про асоціацію до кінця року - перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський      Євросоюз продовжив діючі санкції стосовно Білорусі до 31 жовтня 2013 року      У Тріполі з в'язниці втекли майже 100 засуджених      Ціни на електроенергію для німців зростуть майже удвічі      Лондон та Единбург домовились про референдум щодо незалежності Шотландії      
№ 114, 04.10.2012 р.

Яким чином споживач може довести те, що його здоров’ю завдана шкода

   “Яким чином споживач може довести те, що його здоров’ю завдана шкода через дефект придбаного товару?”
Єлизавета ЧУБЕНКО, м. Севастополь
   Згідно з визначенням термінів, що надає ст. 1 Закону України “Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції”: потерпілий — споживач або користувач, якому завдано шкоду внаслідок дефекту в продукції; продукція — будь-яке рухоме майно, включаючи готову продукцію, сировину та комплектувальний виріб, у тому числі майно, що є складовою частиною іншого рухомого або нерухомого майна. Термін “продукція” включає також електроенергію, шкода — завдані внаслідок дефекту в продукції каліцтво, інше ушкодження здоров’я або смерть особи, пошкодження або знищення будь-якого об’єкта права власності, за винятком самої продукції, що має дефект.
   Відповідно до ч. 1 ст. 6 Закону України “Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції” потерпілий повинен довести: наявність шкоди; наявність дефекту в продукції; наявність причинно-наслідкового зв’язку між дефектом в продукції та шкодою.
   При цьому потерпілий має право вимагати від виробника надання документації на продукцію, внаслідок дефекту в якій завдано шкоду, в обсязі, необхідному для доведення обставин (ч. 2 зазначеної статті).

Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів