Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

4 березня 2016 р.
      
№ 115, 06.10.2012 р.

“ЮНГА МОРСЬКОГО ТРАЛЬЩИКА “ЧЕРНІГІВ”

   Саме під такою назвою до 21-ї річниці Збройних Сил України на Чернігівщині стартувала військово-патріотична акція серед учнівської молоді.
   Ініціатором проведення акції став регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Чернігів). Її підтримали екіпаж корабля та їхні шефи — Чернігівська райдержадміністрація і райрада Чернігівської області.
   — Акція покликана підняти бойовий дух військових моряків, а також сприяти патріотичному вихованню шкільної молоді Чернігівщини, — зазначив заступник командира морського тральщика “Чернігів” з виховної роботи капітан-лейтенант Олександр Сікальчук.
   За умовами заходу школярі мають зробити оберіг матросам на щасливу службу та написати вірша або пісню про життя моряків на кораблі.
   Для полегшення завдання регіональний медіа-центр Міністерства оборони України надав школам відеорепортажі, світлини та друковані матеріали про корабель “Чернігів”, морську службу та бойові будні екіпажу.
   Виконання творчих робіт може бути як колективним (від групи, класу, школи), так й індивідуальним. Участь в написанні можуть взяти як першокласники, так і майбутні випускники. Стиль виконання — вільний.
   Всі творчі роботи організатори акції збиратимуть до 15 листопада цього року і доправлять їх на корабель. Екіпаж морського тральщика “Чернігів” визначить переможців акції та відзначить роботи, які найбільше сподобалися. А напередодні 21-ї річниці Збройних Сил України на Чернігівщині відбудеться ритуал посвячення переможців цієї акції в юнги, нагородження і вручення їм посвідчень “Юнга морського тральщика “Чернігів”, елементів військово-морського однострою із символікою корабля, вимпелів, відзнак та спеціальних призів.
   — Ця акція проводиться в рамках угоди “Про шефські зв’язки та співробітництво” між морським тральщиком “Чернігів” Військово-Морських Сил ЗС України та Чернігівською райдержадміністрацією і райрадою, яку підписали їхні представники у липні цього року в ході візиту делегації з Чернігівщини на підшефний корабель, — підкреслила заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації з гуманітарних питань Лідія Гаєвська.
Вадим МИСНИК, для “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів