Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 травня 2016 р.
      
МВФ зберіг прогноз зростання економіки України у 2016 році на рівні 1,5%, інфляції – 15,1%      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      SpaceX здійснила успішний запуск ракети-носія Falcon 9      Штаб АТО повідомив про 11 обстрілів українських позицій бойовиками на Донбасі      В ООН назвали авіаудари по табору біженців у Сирії військовим злочином і закликали до розслідування      У КНДР розпочався перший за 36 років з'їзд Трудової партії      
№ 10, 03.03.2016 р.

КУРС НА СТАНДАРТИ АЛЬЯНСУ


   На факультеті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” відбулася презентація уніфікованого тренажерного комплексу для підготовки військово-морських фахівців.Уніфікований тренажерний комплекс — це сучасний технічний засіб навчання, який являє собою програмно-апаратний комплекс, що включає в себе мультимедійний проектор, інтерактивну дошку, безпровідну систему колективного контролю знань, локальну мережу, АРМ інструктори з трьома моніторами тощо.
   За словами директора ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Метекол” Михайла Вербного, сучасний технічний засіб навчання має широкий діапазон функцій застосування та низку переваг.
   — До функцій тренажерного комплексу входить проведення лекційних занять інструктором з відображенням на екрані мультимедійної дошки електронних навчальних матеріалів, формування практичних умінь та навичок, застосування військової техніки шляхом виконання завдань на віртуальному тренажері завдяки інтерактивній взаємодії курсантів з тренажером через сенсорний екран і проведення контролю рівня знань шляхом виконання тестових завдань по темам, — зауважив Михайло Вербний. — Щодо переваг цього тренажеру, то уніфікованість апаратних засобів та системного програмного забезпечення забезпечує можливість його експлуатації як комп’ютерного класу. Окрім цього, відкритість архітектури програмного забезпечення надає можливість користувачу модифікувати й створювати власний контент. Таким чином, в даному тренажерному комплексі використані сучасні досягнення в галузі створення комп’ютерних тренажерів та симуляторів.
   Командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Гайдук і ректор Національного університету “Одеська морська академія” Михайло Міюсов відмітили, що доцільність практичного застосування уніфікованого тренажерного комплексу в удосконаленні підготовки курсантів за основними флотськими спеціальностями у сучасних умовах є вкрай позитивним здобутком.
   — Наша головна ідея — це ідея паралельності, яка полягає у розробці нових зразків техніки, включенні їх у бойовий склад флоту та, водночас, створення навчально-матеріальної бази за стандартами країн НАТО для підготовки спеціалістів національного флоту, — зазначив віце-адмірал Сергій Гайдук. — Тож у подальшому ми робимо акцент на використанні у навчально-виховному процесі цифрового обладнання й програмного забезпечення, що покращить якість навчання і забезпечить ефективне виконання завдань за призначенням майбутніми флотськими офіцерами.
Віталій ПАНЧИШИН, “Флот України”Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів