Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 липня 2012 р.
      
Підприємства вітчизняного ОПК готові долучитися до утилізації боєприпасів та ремонту кораблів і суден ЧФ РФ               Парламент Румунії розпочинає процедуру імпічменту президента Бесеску               Газета одеської облради вперше вийшла китайською мовою               У Чернігівській області перекинувся пасажирський автобус: 14 людей загинуло та 22 постраждало               Крим вже прийняв понад два мільйони туристів               Захисники китів Sea Shepherd оголосили "війну" південнокорейським китобоям               Кіпр просить у Росії 5 мільярдів євро               

КВІТИ, НАРОДНІ ПІСНІ ТА СВЯТКОВИЙ ФЕЄРВЕРК

№ 73, 29.06.2012 р.
   У Севастополі з нагоди Дня Конституції відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку. Цей захід зібрав представників громадськості Севастополя, які відзначили тут 16-ту річницю прийняття головного законодавчого документа України.
   У заході взяли участь перший заступник командувача ВМС ЗС України  віце-адмірал Сергій Єлісєєв, начальник штабу — перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн, заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Савенков, голова міської Ради Юрій Дойников, члени військової ради флоту, командири військових частин Севастопольського гарнізону, а також представники командування Чорноморського флоту РФ і жителі міста. Після покладання квітів під супровід оркестру ВМС України урочистим маршем пройшла рота Почесної варти.

   Варто додати, що напередодні свята юним громадянам Балаклавського, Ленінського, Нахімовського й Гагарінського районів на центральних площах міста у присутності численних гостей і родичів були вручені паспорти, а в Севастопольському центрі культури та мистецтв пройшли урочисті збори, на яких отримали нагороди кращі представники севастопольської громади.
   Цього дня на всіх сценічних майданчиках міста виступали представники громадських організацій‚ на честь свята звучали народні пісні у виконанні як самодіяльних артистів, так і народних колективів.

   Також з нагоди Дня Конституції на кораблях та у військових частинах пройшли ритуали урочистого підняття Державного прапора, з особовим складом проводились тематичні бесіди, кінолекторії, конференції та години культурно-освітньої роботи, спрямовані на виховання у військових моряків почуття патріотизму, поваги до історії українського народу, виховання в особового складу національної гідності та демократичних цінностей. Закінчився святковий день феєрверком над акваторією Севастопольської бухти.
Олександр ЗАВТОНОВ, “Флот України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
25 червня
СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ — ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У СУСПІЛЬСТВО...
источник:

22 червня
З КОРАБЛЯ — ЗА РУМПЕЛЬ ЯХТИ...
источник:

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів