Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

8 травня 2016 р.
      
МВФ зберіг прогноз зростання економіки України у 2016 році на рівні 1,5%, інфляції – 15,1%      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      SpaceX здійснила успішний запуск ракети-носія Falcon 9      Штаб АТО повідомив про 11 обстрілів українських позицій бойовиками на Донбасі      В ООН назвали авіаудари по табору біженців у Сирії військовим злочином і закликали до розслідування      У КНДР розпочався перший за 36 років з'їзд Трудової партії      
№ 10, 03.03.2016 р.

ЛЮТНЕВИЙ ЗОРЕПАД ОСОБЛИВОГО ПЕРІОДУ


   В одеській Військовій академії відбулася урочиста церемонія дострокового випуску молодих офіцерів. За традицією цього дня випускникам були вручені дипломи про закінчення навчального закладу за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр і магістр.
   Військове звання “лейтенант” отримали понад 150 курсантів, які впродовж 4-5 років навчалися за відповідними спеціальностями та стали фахівцями з управління діями високомобільних десантних військ, військової розвідки й спеціального призначення, експлуатації та ремонту артилерійського озброєння, тилового забезпечення і автомобільної техніки військ. Серед них — 6 лейтенантів, які наполегливим навчанням та сумлінною службою здобули “золоті медалі” і дипломи з відзнакою.
   Цьогоріч серед випускників Військової академії понад 80 військових уже мають практичний досвід виконання завдань на сході країни. Близько 30 з них отримали почесні відзнаки начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗС України “За взірцевість у військовій службі” ІІІ ступеня.
   Дипломи про здобуття вищої освіти також отримали 6 майстрів спорту, 3 кандидати у майстри спорту, 2 чемпіони світу з рукопашного бою. 18 молодих лейтенантів успішно склали іспити і отримали спеціальне звання “Інструктор з повітрянодесантної підготовки”, 28 випускникам факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення присвоєно класну кваліфікацію “Механік-водій 3 класу”, окрім цього, 9 випускників пройшли мовне тестування на визначення стандартизованого мовленнєвого профілю з англійської мови і отримали позитивні результати.
   На урочистих заходах з нагоди випуску молодих офіцерів були присутні  начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк, заступник начальника штабу командування ВМС ЗС України контр-адмірал Дмитро Таран, голова Державної екзаменаційної комісії, командувач Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, Герой України генерал-майор Михайло Забродський, представники ректорату одеських вищих навчальних закладів, науково-педагогічний персонал військового вишу, представники керівництва міста та області, духовенство, рідні і близькі випускників.
   Звертаючись до молодих лейтенантів, генерал-майор Олег Гуляк відзначив, що у зв’язку із складною ситуацією, пов’язаною із агресією на сході України, керівництвом Міністерства оборони України було прийнято рішення щодо дострокового проведення випуску офіцерського складу.
   — Сьогодні, у нас по-справжньому особливий, знаковий день — 145-й випуск молодих офіцерів за всі часи існування одеської військової школи та, водночас, 149 курсантів стали лейтенантами і поповнили офіцерський корпус Збройних Сил України, — зазначив генерал-майор Олег Гуляк. — Зараз, Україна та її Збройні Сили переживають складні часи, під час яких українські військові, проявляючи героїзм і мужність, виконують складні бойові завдання щодо захисту суверенітету та недоторканості нашої держави. Щоденно, в ході проведення антитерористичної операції, офіцери-випускники Військової академії жертвують своїм здоров’ям заради миру та добробуту українського народу, стримуючи навалу ворога. Серед випускників навчального закладу — 8 Героїв України. За героїзм і самовідданість під час захисту суверенітету та територіальної цілісності країни сотні випускників нагороджено державними й відомчими відзнаками.
   Усі присутні Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, які віддали своє життя заради незалежності України під час бойових дій на Донбасі.
Віталій ПАНЧИШИН, “Флот України”Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів