Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

13 червня 2016 р.
      
№ 5, 01.02.2014 р.

Мій син до призову на строкову військову службу подав до суду цивільну позовну заяву

   “Мій син до призову на строкову військову службу подав до суду цивільну позовну заяву. На цей час він проходить строкову військову службу за межами міста Євпаторія та є військовослужбовцем Збройних Сил України. Чи може суд з цих обставин зупинити провадження в справі та на який строк?”
Надія СЛУПЧАК (мати військовослужбовця), м. Євпаторія
   Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 202 Цивільного процесуального кодексу України суд може за заявою особи, яка бере участь у справі, а також з власної ініціативи зупинити провадження в справі в разі перебування сторони на строковій військовій службі не за місцем проживання.
   При цьому частина 2 зазначеної статті передбачає, що суд не зупиняє провадження у випадках, встановлених пунктами 1 — 3 ч. 1 цієї статті, якщо відсутня сторона веде справу через свого представника.
   Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 203 цього Кодексу провадження в справі зупиняється до припинення перебування сторони в складі Збройних Сил України на строковій військовій службі.


   Нагадуємо, що у редакції газети “Флот України” працює “гаряча” телефонна лінія. Якщо ви стали свідками хабарництва та корупції,
а також неправомірних дій з боку посадових осіб, звертайтеся за тел. (050) 816-60-86, з 9.00 до 14.00, пн. — пт. або надсилайте питання на електронну адресу: Fleetofukraine@meta.ua


Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів