Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

11 грудня 2013 р.
      
У Києві відбувається зустріч Президента України Віктора Януковича з помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд      Фрегат “Гетьман Сагайдачний” приступив до патрулювання в районі Африканського рогу      Ніякого розгону Майдану не буде. Ніхто не посягає на право громадян на мирний протест - Міністр внутрішніх справ України      Командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Іл’їн здійснює робочі поїздки гарнізонами флоту      Французькі військові під час бойової операції на північному сході Малі у місті Тімбукту знищили майже 20 бойовиків-ісламістів      У столиці ПАР прощаються з Нельсоном Манделою      Демократи та республіканці дійшли згоди щодо параметрів федерального бюджету США на наступний фінансовий рік      У сирійському полоні вже майже три місяці перебувають два іспанські журнаілсти      Президент Франції із коротким візитом прибув до Центральноафриканської республіки      
№ 33-34, 04.05.2013 р.

Місце зустрічі – Одеса

   За підсумками заключної плануючої конференції спільних українсько-американських навчань в дусі програми “Партнерство заради миру” “Сі бриз-2013” остаточно розроблено та затверджено план проведення маневрів за компонентами, повідомляє Управління преси та інформації Міністерства оборони України.
   Навчання триватимуть два тижні під керівництвом заступника командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бойової підготовки — начальника управління бойової підготовки контр-адмірала Дениса Березовського та представника ВМС США капітана 1 рангу Джеймса Ейкна. Планується, що у морських маневрах візьмуть участь 15 військових кораблів та суден, серед яких — три фрегати, великий десантний корабель та швидкохідний патрульний катер. Також у навчаннях буде задіяна військова авіація України, Сполучених Штатів Америки та Німеччини, а також близько двадцяти одиниць броньованої техніки, спеціалізовані машини Державної служби з надзвичайних ситуацій України.
   Під час навчань учасники відпрацюють завдання щодо забезпечення безпеки морського судноплавства з проведенням гуманітарної операції щодо евакуації некомбатантів та ведення стабілізаційних дій на суші. Організатори “Сі бриз-2013” планують вперше внести у хід маневрів елемент несподіванки, застосувавши раптові ввідні у розвиток ситуації, що дозволить всебічно оцінити рішення командирів та дії підрозділів, які залучаються до маневрів.
   Розпочнуться спільні українсько-американські навчання “Сі бриз-2013” 8 липня в Одесі.

Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів