Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

7 березня 2014 р.
      
Україна вимагає від Росії підтвердити відсутність військ у Криму      Військових спостерігачів ОБСЄ не пустили на територію української автономії Крим      Українці в Хорватії провели акцію протесту проти агресії Росії      Спецпосланник генсека ООН повертається в Україну      Генпрокуратура України відкрила дві кримінальні справи проти Януковича за спроби захоплення державної влади      Євросоюз готовий відмовитися від мит на українські товари      
№ 9, 04.03.2014 р.

МОРПІХИ НЕ ПУСТИЛИ ЗРАДНИКА НА ТЕРИТОРІЮ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ

   У Феодосії відбулася “розмова” особового складу 1-го окремого батальйону морської піхоти ВМС Збройних Сил України з незаконнопризначеним прем’єр-міністром Криму Сергієм Аксьоновим і відстороненим від виконання обов’язків за нездатність організувати управління військами в екстремальних умовах екс-командувачем Військово-Морських Сил ЗС України Денисом Березовським.
   Названі особи прибули до Феодосії на вертольоті Мі-8 Чорноморського флоту Російської Федерації.
   Морпіхи спілкувалися з прибулими через металеві ворота на в’їзді до військової частини — на територію батальйону Сергія Аксьонова і Дениса Березовського українські військові не впустили.
   Командування та військовослужбовці батальйону висловили впевненість у правомірності своїх дій, підтвердили вірність Військовій присязі на вірність українському народові та відмовилися розглядати висловлену Березовським пропозицію приєднатися до неіснуючих “збройних сил Криму”.
   Спілкування з “гостями” українські морські піхотинці завершили вигуками “Слава морській піхоті!”
   Того ж дня російські військові зробили ще одну спробу переконати українських військових скласти зброю.
   Невідомий в однострої генерал-лейтенанта армії РФ прибув з ультиматумом. Морські піхотинці вкотре не піддалися на провокацію.
   Символічним стало те, що під час перемовин до КПП військової частини підкотила сучасна іномарка. Місцевий житель Феодосії привіз для українських військових два величезних пака продовольства. Після передачі “гуманітарки”, феодосиєць несподівано звернувся до російських військових: “А ви що тут, робите, збирайтесь геть...”.
   Після цієї події стало зрозумілим ставлення місцевих мешканців до незаконного перебування російських військових на української землі.
   Особовий склад 1-го окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України продовжує контролювати територію військової частини та виконувати поставлені завдання.


Версія для друку

Коментарі

Слава морським піхотинцям
добавлено 04.03.2014 03:08:49

Україна Вами пишається!!! Честь і хвала справжнім чоловікам...Героям України. Ми вас любимо і миру та спокою Вам,вашим родинам і всій Україні.

BVC
добавлено 04.03.2014 04:43:52

Спасибо братья за Вашу стойкость! Там где Вы - там победа!

ishka
добавлено 04.03.2014 07:36:55

Слава Флоту Украины,героям слава!!!

Мария
добавлено 04.03.2014 09:44:38

Ребята,вы молодцы!Молимся за Вас!Хмельницкий с Вами!

Ksiu
добавлено 05.03.2014 06:01:04

Ніколи навіть уявити собі не могла, що буду так пишатися нашими військовими.Виявляється,патріотизм і честь - це не порожні слова. Дякую вам за вашу мужність і силу духу! Тримайтесь! Ми з вами!

Хмельничани
добавлено 05.03.2014 07:51:54

Мужності Вам не займати! Хай буде з Вами Бог! Хмельничани з Вами. Разом ми не переможні! Слава Україні! Слава Флоту України! Героям Слава!

Dnepr
добавлено 05.03.2014 08:56:11

Днепропетровщина гордится Вами!!!! Просто нет слов !!!! Слава Украине, Слава Героям!!!!

Helenka
добавлено 05.03.2014 10:52:21

Держитесь, ребята! Днепропетровск с вами! Украина за вами!

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів