Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

20 жовтня 2013 р.
      
США переміщують транзитний центр перевезень із Киргизстану до Румунії      У Сумах громадянин РФ спричинив ДТП, внаслідок якої постраждало двоє працівників міліції      Наприкінці жовтня США розпочнуть будівництво об’єкту ПРО в Румунії      Гелікоптер миротворців ООН обстріляли у Конго      Нідерланди погрожують Росії міжнародним трибуналом через ситуацію з Greenpeace      Рада Безпеки ООН закликала збільшити кількість жінок у миротворчих силах      Доповідач ООН закликав США розсекретити дані про жертви атак безпілотників      В Уганді вживають максимальних заходів безпеки через загрозу терактів      

Статті випуску № 24 від 03 квітня 2007р.

№ 24, 2007р., Севастопольський калейдоскоп, 03.04.2007

ЮНІ ФУТБОЛІСТИ З П’ЯТЬОХ КРАЇН РОЗПОЧАЛИ БОРОТЬБУ ЗА КУБОК КОМАНДУВАЧА

Шкода, що чемпіонат світу з футболу проводиться лише раз на чотири роки. За тією ж схемою відбувається й чемпіонат Європи. Справжні шанувальники футболу вже за місяці живуть лише очікуванням фінальної частини цих футбольних форумів.

№ 24, 2007р., Культура, 03.04.2007

БЕЗ ДЕТЕЙ — КАК БЕЗ НАДЕЖДЫ

Каждый ребенок должен жить в семье. Но реальность такова, что количество детей-сирот в нашей стране не только не уменьшается, но, как ни печально, увеличивается.

№ 24, 2007р., Культура, 03.04.2007

РЕЦЕПТ ДОБРОГО НАСТРОЮ ВІД ТВОРЧОЇ СТУДІЇ “SUNRISE”

Неділя є днем, коли буденні проблеми, справи найчастіше відходять на другий план і можна трішки відпочити. Це стосується й військового колективу.


Архів