Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

21 жовтня 2013 р.
      
США переміщують транзитний центр перевезень із Киргизстану до Румунії      У Сумах громадянин РФ спричинив ДТП, внаслідок якої постраждало двоє працівників міліції      Наприкінці жовтня США розпочнуть будівництво об’єкту ПРО в Румунії      Гелікоптер миротворців ООН обстріляли у Конго      Нідерланди погрожують Росії міжнародним трибуналом через ситуацію з Greenpeace      Рада Безпеки ООН закликала збільшити кількість жінок у миротворчих силах      Доповідач ООН закликав США розсекретити дані про жертви атак безпілотників      В Уганді вживають максимальних заходів безпеки через загрозу терактів      

Статті випуску № 6 від 27 січня 2008р.

№ 6, 2008р., Актуально, 27.01.2008

МОНУМЕНТОМАНЫ И ПАМЯТНИКОМАНИЯ

“Против этой инициативы выступили украинские националисты!” — дружно комментируют позицию честных людей — не только украинцев, но и представителей других национальностей, подвластные СМИ и ангажированные журналисты.

№ 6, 2008р., Актуально, 27.01.2008

ГЕББЕЛЬСЯТИНА В СЕВАСТОПОЛІ

Десятки і сотні мільйонів гривень дотацій призвели до того, що бюджет міста перетнув знакову межу в один мільярд. Одночасно з цим в місті вже котрий рік триває організована і координована антиукраїнська і антидержавна інформаційна війна.

№ 6, 2008р., Хроніка, факти, події, 27.01.2008

ЄДНІСТЬ СУСПІЛЬСТВА — ЗАПОРУКА СОБОРНОСТІ ДЕРЖАВИ!

Після покладання квітів під супровід оркестру ВМС ЗС України перед присутніми урочистим маршем пройшла рота почесної варти.

№ 6, 2008р., Хроніка, факти, події, 27.01.2008

“ГРИГОРІЙ КУРОП’ЯТНИКОВ” ПОВЕРНУВСЯ У РІДНУ БАЗУ

Доки у наших територіальних водах водитиметься калкан та інша цінна риба, доки штрафи за браконьєрство будуть просто смішними у порівнянні з прибутками у разі вдалого вилову, браконьєри заходитимуть у наші територіальні води.

№ 6, 2008р., Техніка та озброєння, 27.01.2008

“СЛАВУТИЧ” — НА ЕТАПІ ОНОВЛЕННЯ

Під’їжджаючи потягом до Севастополя, важко утриматись і не помилуватись чудовою панорамою тутешніх бухт. В очі відразу кидаються місця стоянок військових кораблів обох флотів.


Архів