Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

16 серпня 2012 р.
      
Визначено переможця конкурсу на розробку шельфу Чорного моря               НБУ запроваджує в обіг пам'ятні монети "Кушнір"               Пасажирські причали на Херсонщині повернули у власність держави               Хасидів в Умані охоронятимуть ізраїльські поліцейські               Польща дозволила подвійне громадянство та спростила надання його іноземцям               Завтра в Україні - зливи, грози, град, шквали               Іспанія: криза залишила пожежників без взуття та протигазів               

Останнім часом наші відносини з чоловіком дещо зіпсувалися

№ 89, 06.08.2012 р.
   “Останнім часом наші відносини з чоловіком дещо зіпсувалися. Проте розлучатися жоден з нас ще не має наміру, але чоловік вже висловив пропозицію встановити режим окремого проживання. Якщо це зробити офіційно, то які можуть бути правові наслідки?”
Олена ДРАЧ, м. Севастополь
   Найсуттєвіші наслідки встановлення судом режиму окремого проживання матимуть зміни майнового характеру. Так, згідно з п. 1 ч. 2 ст. 120 Сімейного кодексу України (далі — СК) при окремому проживанні припиняється режим спільної сумісної власності подружжя — майно, набуте в майбутньому дружиною та чоловіком при окремому проживанні, не вважатиметься набутим у шлюбі, тобто буде роздільним. Отже, якщо сподівання на покращання стосунків виявляться марними, то при подальшому розлученні все майно, набуте чоловіком та дружиною під час окремого проживання, не підлягатиме розподілу, оскільки вважатиметься їхньою особистою приватною власністю. Зміни ж в особистих стосунках подружжя, які передбачені п. 2 та п. 3 ч. 2 ст. 120 СК, полягають у тому, що дитина, народжена дружиною після спливу десяти місяців після встановлення режиму окремого проживання, не вважатиметься такою, що походить від її чоловіка. До того ж дружина чи чоловік зможуть усиновити дитину без згоди другого з подружжя. Щодо інших особистих прав та обов’язків подружжя у період окремого проживання, то вони згідно з ч. 1 ст. 120 СК залишаються незмінними.
Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
20 липня
ПЧ “ЗАПОРІЖЖЯ”: ПЕРШИЙ КРОК НА ГЛИБИНУ ЗРОБЛЕНО......
источник:

19 липня
“ФЛОТ УКРАЇНИ” ЯК ДЗЕРКАЛО НАЦІОНАЛЬНИХ ВМС...
источник: Журнал "Морська держава" №3 2012 р.

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів