Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 травня 2016 р.
      
МВФ зберіг прогноз зростання економіки України у 2016 році на рівні 1,5%, інфляції – 15,1%      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      У Києві відбудуться меморіальні та урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та річниці перемоги над нацизмом      SpaceX здійснила успішний запуск ракети-носія Falcon 9      Штаб АТО повідомив про 11 обстрілів українських позицій бойовиками на Донбасі      В ООН назвали авіаудари по табору біженців у Сирії військовим злочином і закликали до розслідування      У КНДР розпочався перший за 36 років з'їзд Трудової партії      
№ 10, 03.03.2016 р.

ПЕРША ВИСАДКА: ЗАВДАННЯ ВИКОНАНІ


   Одеський окремий батальйон морської піхоти ВМС ЗС України був створений лише декілька місяців тому, однак цього часу вистачило для того, щоб підготувати особовий склад на досить високому рівні.
   Підтвердженням цьому стали тактико-спеціальні заняття з бойовою стрільбою, які пройшли на території Миколаївської та Херсонської областей.
   Розпочалися навчання з багатокілометрового маршу до пункту завантаження на середній десантний корабель “Кіровоград”. Далі ж морські піхотинці разом із технікою направилися до району висадки, де власне і здійснили десантування на необладнане узбережжя.
   — Це була перша висадка, яку здійснив наш підрозділ. Наразі, ми маємо зайняти рубіж оборони з метою прикриття основного складу сил та засобів, — зазначив одразу після десантування заступник командира зведеної роти морської піхоти Владислав Галкін.
   Керівництво навчаннями здійснював заступник командира окремого батальйону морської піхоти капітан Ігор Яворський. За його словами, в ході заняття  особовий склад підрозділу виконав усі поставлені завдання у повному обсязі. Не дивлячись на складні умови та інтенсивність проведення занять, військовослужбовці відпрацювали навчальні питання на високому професійному рівні. Зокрема, протягом декількох днів, морські піхотинці виконали вправи з вогневої підготовки зі штатного озброєння, відпрацювали питання з тактичної та інженерної підготовки, тренувалися організовувати охорону і оборону опорного пункту, а також протидіяти висадці морського десанту противника.
   Окрім цього, тактико-спеціальне заняття планувалося та проводилося таким чином, щоб завдання особовим складом виконувалися в умовах, максимально наближених до бойових, з урахуванням досвіду АТО.
Євген САЗАНСЬКИЙ, “Флот України”Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів