Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 липня 2012 р.
      
Підприємства вітчизняного ОПК готові долучитися до утилізації боєприпасів та ремонту кораблів і суден ЧФ РФ               Парламент Румунії розпочинає процедуру імпічменту президента Бесеску               Газета одеської облради вперше вийшла китайською мовою               У Чернігівській області перекинувся пасажирський автобус: 14 людей загинуло та 22 постраждало               Крим вже прийняв понад два мільйони туристів               Захисники китів Sea Shepherd оголосили "війну" південнокорейським китобоям               Кіпр просить у Росії 5 мільярдів євро               

ПІД ОСОБИСТИМ КОНТРОЛЕМ ПРОКУРОРА

№ 73, 29.06.2012 р.
  Прокурор Севастополя Ігор Пілат взяв під особистий контроль розслідування кримінальної справи за ст. 286 ч. 2 (недотримання Правил безпеки дорожнього руху або неналежна експлуатація транспорту особами, які керують транспортними засобами, що призвело до смерті потерпілого), порушеної за фактом загибелі шестирічного хлопчика в селі Чорноріччя.
   Згідно з обставинами справи 16 червня 2012 р. у період з 19.30 до 19.50 у селі Чорноріччя навпроти будинку №2 по вулиці Магістральній невстановлений водій зробив наїзд на дитину і зник з місця події. Від отриманих травм хлопчик помер у 5-й міській лікарні.
   Ведеться слідство.
Прес-служба прокуратури м. Севастополя


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
25 червня
СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ — ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У СУСПІЛЬСТВО...
источник:

22 червня
З КОРАБЛЯ — ЗА РУМПЕЛЬ ЯХТИ...
источник:

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів