Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

25 квітня 2014 р.
      
Більше 111 мільйонів гривень надійшло на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції “Підтримай Українську армію”      Морські авіатори провели першу льотну зміну після передислокації з Криму      Підписання угоди про спільний авіапростір з Європейським Союзом відбудеться у червні на зустрічі Ради міністрів ЄС      Ударний вертоліт AH-64E Apache тайваньських ВПС впав на житловий будинок на півночі острова Тайвань      На вулицях Ріо-де-Жанейро не вщухають демонстрації та насильство, що сколихнули місто після убивства молодого чоловіка з фавел      У Міжнародному кримінальному суді розпочато попереднє розслідування подій в Україні      Вертоліт Мі-8 і літак Ан-2 знищено в аеропорту Краматорська у результаті ранкової диверсії      
№ 14, 08.04.2014 р.

ПИТАННЯ ПЕРЕДАЧІ УКРАЇНІ КОРАБЛІВ - МАЙЖЕ ВИРІШЕНІ

   Внаслідок перемовин між представниками оборонних відомств України та Росії досягнуто домовленостей щодо передачі  кількох кораблів і суден, які базуються на заблокованій російськими військами Південній військово-морській базі Військово-Морських Сил ЗС України.
   Як повідомило джерело в штабі командування бази, зокрема, йдеться про корвет «Вінниця», середній десантний корабель «Кіровоград», артилерійський катер «Херсон» і буксир «Ковель».

   - На даний час ці кораблі обслуговують екіпажі, що після захоплення перейшли на бік російських військових, - зазначив представник штабу. – Але вже певний час на кораблях припинений підйом на флагштоках російських прапорів. Вважаємо, що саме це є підтвердженням того, що найближчим часом вони будуть передані українській стороні.
   Нагадаємо, що в ніч на 6 березня  задля того, щоб кораблі Військово-Морських Сил України не змогли вийти в море, російські військові на виході з озера Донузлав затопили свій раніше списаний великий протичовновий корабель «Очаків». Щоб відтягнути його звідти, буде потрібно багато часу, сил і коштів. Затоплені також рятувальне водолазне судно «Шахтар» і два  судна забезпечення.


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів