Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

8 листопада 2013 р.
      
У Криму вперше проходить Кубок України з фігурного катання      Бахчисарайський заповідник може ввійти до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО      З початку року на придбання житла чорнобильцям вже виділили майже 52 млн. грн.      У порту Циндао провінції Шаньдун почалося спорудження глибоководної науково-експериментальної бази      Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Франції      У Китаї в результаті обвалу лазні п`ятеро осіб загинуло, 12 поранено      У Тріполі тривають сутички між бойовиками колишніх повстанських угруповань      Потужний тайфун «Хаян» обрушився на центральні Філіппіни      Збитки від громадянської війни в Сирії перевищили $100 млрд - експерти ООН      У Туреччині акції протесту проти будівництва стіни на кордоні з Сирією переросли у сутички з поліцією      
№ 134, 20.11.2012 р.

ПОВЕРНЕННЯ У СТРІЙ

   Минулого тижня з докового ремонту повернувся навчальний катер “Чигирин”, який входить до складу ланки навчальних плавзасобів Академії Військово-Морських Сил імені П.С. Нахімова.
   — На підприємстві “Соріус” під час проведення докового ремонту була відремонтована гвинто-рульова група, якірний пристрій, донно-забортна арматура, виконане очищення та фарбування корпусу, замінено протекторний захист, відремонтовано та замінено трубопровод та арматуру систем корабля. Також були проведені середні ремонти електродвигунів рульового пристрою, механічної частини та електродвигуна якірно-швартовного шпиля, — розповідає заступник командира ланки з електромеханічної частини старший лейтенант Роман Парфентьєв. — До повного введення корабля в стрій залишилося провести капітальний ремонт правого головного двигуна, поточний ремонт лівого головного двигуна та обох дизель-генераторів, а також замінити штурманські прилади та прилади зв’язку.
   Вартість ремонту навчального катера “Чигирин” склала 978,5 тис. грн. У 2011 році на доковий та середній ремонти навчального катера “Нова Каховка”, який також входить до складу ланки навчальних плавзасобів, було виділено 2,2 млн. грн.
Євген ПОПОВ, “Флот України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів