Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

2 квітня 2015 р.
      
США спільно з Україною здійснять спостережний політ над Росією      Ідентифіковано ДНК більше половини жертв аварії Germanwings      ExxonMobil хоче відсудити у Росії півмільярда доларів      Саудівська Аравія перервала бомбардування Ємену      У Мілані відбулась акція на підтримку миру в Україні      Прем'єр-міністр Японії не приїде до Москви 9 травня на військовий парад      Бойовики завдали трьох вогневих ударів по силах АТО на підступах до Маріуполя      Через негоду більше 340 населених пунктів в Україні залишилися без світла      
№ 23, 17.09.2014 р.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО: “БЕЗ УКРАЇНИ ОБ’ЄДНАНОЇ ЄВРОПИ НЕ ІСНУЄ”

   Євроінтеграція стала українською національною ідеєю, заявив Президент України Петро Порошенко у Верховній Раді під час синхронної ратифікації Угоди про асоціацію парламентами України та Європи.
   — Внутрішні та зовнішні потуги зупинити наш стратегічний поступ зазнали фіаско, — сказав президент. — Історичний договір 27 червня в Брюсселі було підписано! Сьогоднішня синхронна ратифікація буде святом не лише України, а всієї об’єднаної Європи, бо без України об’єднаної Європи не існує.
   Президент заявив, що невідкладно підпише Закон про ратифікацію.
   — Доручаю уряду вже завтра затвердити план виконання угоди й втілювати її з першої ж хвилини, — сказав глава держави.
   Петро Порошенко підкреслив, що у тексті угоди “не змінено жодного параграфу, не додано ані слова, не переставлено навіть коми”.
   Президент зазначив, що атмосфера, яка панує у Верховній Раді, дуже нагадує 1991 рік, коли Україна здобула незалежність.
   — З часів Другої світової жодна нація за право бути європейцями не платила такої високої ціни, — заявив Петро Порошенко, додавши, що ніхто не наважиться закрити перед Україною двері Євросоюзу.
   Президент подякував усім причетним до процесу підготовки угоди, особливо — громадянам, які рішуче підтримували європейський курс.
   При цьому глава держави відзначив, що домовленості, досягнуті днями в Брюсселі, дозволили Україні отримати ще більше, ніж передбачає угода. До кінця 2015 року Україна має гарантовані преференції, українські товари продаватимуться в ЄС безмитно, в той час як на українському ринку європейська продукція поки що обкладатиметься митом за правилами СОТ.
   — Вітчизняна економіка отримала півтора додаткових роки, щоб краще підготуватися до конкуренції з європейськими виробниками, — сказав президент, подякувавши Європі “за багатомільярдний бонус Україні”.
   Президент відзначив важливість проведення реформ та повідомив про намір найближчим часом представити Національний план реформ — “Стратегію-2020”.
   — Україна повинна стати зоною потужної антикорупційної операції, — зазначив президент, закликавши депутатів проголосувати за антикорупційний закон.
   — Немає в нас ковдри, яку кожний тягне на себе. Це — відповідальність Президента, Уряду, Парламенту. Тільки тоді, коли ми будемо діяти об’єднано й ефективно, ми досягнемо перемоги, - звертаючись до депутатів, наголосив Петро Порошенко. — Якщо хтось спробує відкрити внутрішній фронт — це буде проти України, і ні я, ні уряд, ні Верховна Рада цього не дасть зробити.
   Президент процитував українського письменника Миколу Хвильового: “Ми розуміємо Європу, як психологічну категорію, яка виводить нас на великий тракт прогресу”.
   Верховна Рада затвердила ратифікацію Угоди про асоціацію 355 голосами “за”, “проти” або утримались — 0, не голосували — 26, всього 381 депутат.
   Європейський парламент проголосував так: 535 депутатів — “за”, 127 — “проти”, 35 парламентарів участі у голосуванні не взяли.
Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів