Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

23 вересня 2013 р.
      
Партія Меркель перемогла на парламентських виборах у Німеччині      Жертвами нападу на торговельний центр Westgate у Найробі стали близько 70 людей, поранення отримали майже 200      Армія Швейцарії й надалі комплектуватиметься призовниками      У Китаї жертвами потужного тайфуну стали 20 осіб, десятки тисяч евакуйовано      Кількість жертв двох вибухів, поблизу християнської церкви в пакистанському місті Пешавар, досягла 81 людини, ще 131 отримали поранення      Китайського політика Бо Сілая засудили до довічного ув‘язнення та конфіскації майна      Президент США Обама знову заявив про контроль за зброєю, після стрілянини на об'єкті ВМС у Вашингтоні      
№ 52, 27.07.2013 р.

Привітання з Днем флоту України

Товариші матроси, старшини і сержанти, мічмани і прапорщики, офіцери, адмірали і генерали! Шановні ветерани і працівники Військово-Морських Сил Збройних Сил України!
        Щиро вітаю вас з Днем флоту України!
    Своє професійне свято українські військові моряки зустрічають новими здобутками в бойовій підготовці. Збільшено наплаваність кораблів і суден, зросли показники в підготовці пілотів морської авіації, особового складу військ берегової оборони, водолазів, підрозділів забезпечення. Поточного року вперше у своїй історії національні Військово-Морські Сили приступили до виконання завдань бойової служби, відновили військово-морську присутність у тих районах Чорного моря, де Україна, як морська держава, має національні інтереси. Наші кораблі та підрозділи й надалі братимуть участь у міжнародних заходах із забезпечення миру та стабільності в різних регіонах Світового океану.
    Попереду у нас чимало й інших відповідальних справ. Але переконаний: послідовний процес реформування Збройних Сил України надасть флоту нових можливостей розвитку, дозволить йому стати дійсно сучасним, ще більш ефективно виконувати завдання за призначенням. Це неодмінно відбудеться, адже українські військові моряки, як ніколи раніше, відчувають увагу до себе з боку керівництва держави, Міністерства оборони і Генерального штабу Збройних Сил: безпрецедентне за об’ємом виділеного фінансового ресурсу і масштабами ремонтних робіт відновлення технічної готовності сил флоту, модернізація зразків корабельного озброєння, покращання соціальних стандартів військової служби тощо.
    Дякую областям, містам, районам і рядовим українцям за шефську допомогу флоту. Ваша підтримка, друзі, додає нам сил на шляху подальшого зміцнення оборонного потенціалу держави.
    Дорогі колеги! Залишайтеся такими ж небайдужими до долі національного флоту! Бажаю усім вам доброго здоров’я, гарного, святкового настрою, нових звершень в ім’я нашої  Батьківщини — України!
    Зі святом вас!
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій ІЛ’ЇН


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів