Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

23 вересня 2013 р.
      
Партія Меркель перемогла на парламентських виборах у Німеччині      Жертвами нападу на торговельний центр Westgate у Найробі стали близько 70 людей, поранення отримали майже 200      Армія Швейцарії й надалі комплектуватиметься призовниками      У Китаї жертвами потужного тайфуну стали 20 осіб, десятки тисяч евакуйовано      Кількість жертв двох вибухів, поблизу християнської церкви в пакистанському місті Пешавар, досягла 81 людини, ще 131 отримали поранення      Китайського політика Бо Сілая засудили до довічного ув‘язнення та конфіскації майна      Президент США Обама знову заявив про контроль за зброєю, після стрілянини на об'єкті ВМС у Вашингтоні      
№ 52, 27.07.2013 р.

Привітання з Днем флоту України

Шановні офіцери, військовослужбовці, ветерани та працівники Військово-Морських Сил Збройних Сил України!
    Вітаю вас із професійним святом — Днем флоту України!
    Потужні Військово-Морські Сили України — це основа безпеки та стабільності розвитку нашої держави, цілісності її морських кордонів та безпеки судноплавства.
    Сьогодні ми вшановуємо військових моряків — представників однієї з найбільш престижних професій в Україні. Це свято мужніх і сміливих людей, що стоять на сторожі морських кордонів Вітчизни. Дякую вам за хоробрість, відданість, гідну та сумлінну службу.
    Бажаю вам та вашим родинам щастя, здоров’я, сімейного затишку, життєвої енергії, наснаги та подальших успіхів у справі розвитку Військово-Морських Сил України.
    Зі святом вас!
Міністр оборони України  Павло ЛЕБЕДЄВ


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів