Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 листопада 2013 р.
      
У США у штаті Алабама зійшли з рейок і перекинулися 20 вагонів 90-вагонного потяга з нафтою      Палестинські урядовці заявили, що вважають Ізраїль "єдиним підозрюваним" у смерті лідера палестинців Ясіра Арафата      Україна запропонувала Болгарії допомогу з поглиблення русла Дунаю      США втратили право голосу в ЮНЕСКО      Палестинські біженці з Сирії другий день поспіль ведуть голодний страйк в притулку на італійському острові Лампедуза      У столиці Іспанії триває 4-й день безстрокового страйку працівників компаній з прибирання сміття та догляду за парками      Найсильніший цього року супертайфун Хаян і далі лютує на Філіппінах      
№ 64, 08.06.2012 р.

Шановні друзі!

   Від імені Міністерства оборони України та від себе особисто щиро вітаю редакцію та видавництво газети "Флот України" з 20-річчям  від дня виходу першого номера газети "Флот України".
   Газета, народження якої відбулося в історичну епоху становлення незалежності України і її Збройних Сил, справедливо вважається літописом вітчизняного флоту й військові журналісти це завжди доводили своїми публікаціями. Газета стала справжнім рупором вітчизняних Військово-Морських Сил, незмінним другом і порадником для матросів, офіцерів та членів їх сімей.
   На сьогодні перед колективом редакції стоять нові завдання, співзвучні з вимогами часу - підвищення рівня висвітлення життєдіяльності Українського флоту, об'єктивності, аналітичності матеріалів, неупередженості та гостроти газетних публікацій.
   Сердечно бажаю Вам нових творчих успіхів і натхнення! Нехай армія Ваших читачів зростає щороку і це слугуватиме найвищою нагородою за відданість служіння ідеалам військової журналістики.
   Бажаю колективу газети гострого пера, творчого натхнення, міцного здоров'я і родинного щастя.
Міністр оборони України
Д.А.САЛАМАТІН


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів