Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

17 жовтня 2013 р.
      
Україна завершує підготовку до Вільнюського саміту «Східного партнерства» - Президент України Віктор Янукович      Внаслідок аварії пасажирського літака ATR 72 в Лаосі загинули всі пасажири і екіпаж      На Закарпатті відбулися спільні навчання підрозділів ЗС України та ДСНС України      Українські військові моряки в рамках операції “Океанський щит” в Аденській затоці врятували в морі капітана судна під прапором Республіки Панама      МЗС попереджає українців про пташиний грип у Китаї      США мають намір озброїти ОАЕ і Саудівську Аравію на $10,8 млрд      В Італії у місті Альбано через сутички з протестувальниками, невдалося захоронити екс-нациста Еріха Прібке      
№ 54, 10.08.2013 р.

У яких випадках зміна істотних умов праці...

   “У яких випадках зміна істотних умов праці, зокрема зменшення заробітної плати, може бути визнана законною?”
 Офіцер запасу Андрій МАРТИНОВ, м. Сімферополь
   Відповідно до ч. 3 ст. 32 Кодексу законів про працю (КЗпП) України у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці — системи та розміру оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших — працівник повинен бути повідомлений не пізніше, ніж за два місяці.
   Отже, зміна істотних умов праці, зокрема зменшення заробітної плати, може бути визнана законною тільки в тому випадку, якщо буде доведена наявність змін в організації виробництва і праці, а не лише повідомлення працівника в установлений законом строк.


Телефон гарячої лінії “Флоту України” (050) 816-60-86

Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів