Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

11 грудня 2013 р.
      
У Києві відбувається зустріч Президента України Віктора Януковича з помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд      Фрегат “Гетьман Сагайдачний” приступив до патрулювання в районі Африканського рогу      Ніякого розгону Майдану не буде. Ніхто не посягає на право громадян на мирний протест - Міністр внутрішніх справ України      Командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Іл’їн здійснює робочі поїздки гарнізонами флоту      Французькі військові під час бойової операції на північному сході Малі у місті Тімбукту знищили майже 20 бойовиків-ісламістів      У столиці ПАР прощаються з Нельсоном Манделою      Демократи та республіканці дійшли згоди щодо параметрів федерального бюджету США на наступний фінансовий рік      У сирійському полоні вже майже три місяці перебувають два іспанські журнаілсти      Президент Франції із коротким візитом прибув до Центральноафриканської республіки      
№ 33-34, 04.05.2013 р.

Українські ВМС і російський ЧФ розпочали планування спільних навчань

   В Севастополі відбулася перша плануюча конференція з проведення українсько-російських військово-морських навчань “Фарватер миру-2013”, які пройдуть відповідно до Плану міжнародного військового співробітництва між міністерствами оборони України та Російської Федерації.
   На конференції працювали робочі групи: від Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яку очолив тимчасовий виконувач обов’язків начальника управління бойової підготовки командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Ігор Терьохін,  та від Чорноморського флоту Російської Федерації на чолі з начальником управління бойової підготовки ЧФ РФ капітаном 1 рангу Олександром Чесноковим.

   За принципом ротації керівництво цьогорічного “Фарватеру миру-2013” очолить командувач ЧФ РФ, а його першим заступником стане представник командування українського флоту.
   В ході конференції російська сторона запропонувала тему навчань — ведення антитерористичних дій на морі в зоні відповідальності обох флотів. Навчальною метою є відпрацювання єдиних поглядів на форми і методи проведення антитерористичних дій на морі, спільних дій екіпажів кораблів та авіації, пошуково-рятувальних сил і доглядових команд двох флотів.
   Під час обговорення розглядалися питання щодо організації підготовки, етапів проведення навчань, а також попередньо визначався склад сил, райони проведення, елементи задуму навчань тощо.
   На конференції російська сторона запропонувала провести навчання у форматі спільного тактичного маневрування в морі. Перші два етапи проводитимуться з 23 липня із залученням кораблів, катерів та суден, а також авіації ВМС ЗС України та ЧФ РФ. Завершальний етап — 28 липня.
   Наступні плануючі конференції передбачається провести у травні та червні поточного року.
   Крім того, українські і російські моряки у травні проведуть головну плануючу конференцію, а в червні — заключну плануючу конференцію.
Володимир ОСТРЯЧЕНКО, “Флот України” 


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів