Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

16 серпня 2012 р.
      
Визначено переможця конкурсу на розробку шельфу Чорного моря               НБУ запроваджує в обіг пам'ятні монети "Кушнір"               Пасажирські причали на Херсонщині повернули у власність держави               Хасидів в Умані охоронятимуть ізраїльські поліцейські               Польща дозволила подвійне громадянство та спростила надання його іноземцям               Завтра в Україні - зливи, грози, град, шквали               Іспанія: криза залишила пожежників без взуття та протигазів               

В який термін відділ кадрів має скласти наказ про звільнення або приймання на роботу працівника?

№ 92, 13.08.2012 р.
   “В який термін відділ кадрів має скласти наказ про звільнення або приймання на роботу працівника? Чи встановлено взагалі термін складання наказів з кадрових питань?”
В’ячеслав РОЖКОВ, м. Севастополь
   Термін складання наказів щодо прийняття на роботу та звільнення працівників законодавчо не встановлено.
   Проте, як випливає зі ст. 24 Кодексу законів про працю (Кзпп) України, наказ про прийняття на роботу, з яким працівник ознайомлюється під розписку, може бути видано як перед допуском працівника до роботи, так і після фактичного допуску (але в наказі обов’язково має зазначатися дата початку роботи).
   А що стосується наказу про звільнення, то його “має бути видано з таким розрахунком, щоб у день звільнення (останній день роботи) працівнику було виплачено всі суми, що належать йому від підприємства, а також видано оформлену в установленому порядку трудову книжку (ст. 47 КЗпП України).

Юридична служба “Флоту України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
20 липня
ПЧ “ЗАПОРІЖЖЯ”: ПЕРШИЙ КРОК НА ГЛИБИНУ ЗРОБЛЕНО......
источник:

19 липня
“ФЛОТ УКРАЇНИ” ЯК ДЗЕРКАЛО НАЦІОНАЛЬНИХ ВМС...
источник: Журнал "Морська держава" №3 2012 р.

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів