Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

25 квітня 2014 р.
      
Більше 111 мільйонів гривень надійшло на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції “Підтримай Українську армію”      Морські авіатори провели першу льотну зміну після передислокації з Криму      Підписання угоди про спільний авіапростір з Європейським Союзом відбудеться у червні на зустрічі Ради міністрів ЄС      Ударний вертоліт AH-64E Apache тайваньських ВПС впав на житловий будинок на півночі острова Тайвань      На вулицях Ріо-де-Жанейро не вщухають демонстрації та насильство, що сколихнули місто після убивства молодого чоловіка з фавел      У Міжнародному кримінальному суді розпочато попереднє розслідування подій в Україні      Вертоліт Мі-8 і літак Ан-2 знищено в аеропорту Краматорська у результаті ранкової диверсії      
№ 14, 06.04.2014 р.

В СЕВАСТОПОЛІ ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ТОМ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНОГО ФОТОАЛЬБОМУ " ВІД КОЗАЦЬКОЇ ЧАЙКИ – ДО СУЧАСНОГО ФЛОТУ"

    Видавництво газети "Флот України" випустило в світ перший том із семитомного енциклопедичного фотоальбому " Від козацької чайки – до сучасного флоту". Колектив редакції газети та видавництва працював над цим проектом майже 12 років.
    Нагадаємо, що це видання є першою в Україні спробою створення систематизованої та ілюстрованої історії розвитку національних Військово-Морських Сил.

    Раритетні фотоматеріали, багато з яких опубліковані вперше, роблять це видання справді унікальним. Енциклопедія включає великий історичний період: від Князівської доби – до сучасного військового флоту, що дозволяє читачу отримати цілісну картину військово-морського будівництва в басейні Чорного моря.
    Виданий перший том охоплює період від Князівської доби до 20-х років минулого століття. Наступні томи енциклопедичного фотоальбому редакція та видавництво газети "Флот України" планують випустити вже в Одесі. Додамо, що в даному видавничому проекті використовуються українська та англійська мови.
Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів