Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 листопада 2013 р.
      
У США у штаті Алабама зійшли з рейок і перекинулися 20 вагонів 90-вагонного потяга з нафтою      Палестинські урядовці заявили, що вважають Ізраїль "єдиним підозрюваним" у смерті лідера палестинців Ясіра Арафата      Україна запропонувала Болгарії допомогу з поглиблення русла Дунаю      США втратили право голосу в ЮНЕСКО      Палестинські біженці з Сирії другий день поспіль ведуть голодний страйк в притулку на італійському острові Лампедуза      У столиці Іспанії триває 4-й день безстрокового страйку працівників компаній з прибирання сміття та догляду за парками      Найсильніший цього року супертайфун Хаян і далі лютує на Філіппінах      
№ 64, 08.06.2012 р.

Високоповажний колектив редакції газети “Флот України”!

Шановні побратими! Дорогі друзі, читачі!
    Дозвольте від усієї душі палко та сердечно вітати вас з 20-ю річницею відродження українського флоту. Дозвольте побажати вам, дорогі побратими, доброго здоров’я, здійснення всіх ваших мрій, отримання тої поваги до вас, на яку ви заслуговуєте. Добра і щастя вам!
    Об’єднуючою силою будь-якого народу є патріотизм — патріотизм як джерело перемоги.
    За 1992 — 1993 рр. ми, починаючи з нуля, відродили Військово-Морські Сили України завдяки патріотизму офіцерів, мічманів, старшин та матросів. На вівтар української держави ми поклали свої досвід, професіоналізм, талант та життя. Кожен з нас був і залишається патріотом, відданим сином України.
    8 червня колектив редакції газети “Флот України” святкує 20-ту річницю з дня виходу першого номера.
    Флотська газета українських моряків з перших днів свого існування посіла особливе та заслужене місце в інформаційному просторі України. Матеріали військового, історичного та суспільно-політичного спрямування роблять видання цікавим не тільки для військових, а й для багатьох громадян нашої держави.
    Ще не був остаточно створений український флот, але вже був друкований орган, і в цьому є унікальність газети “Флот України”, яка на той момент уже була спроможна в Севастополі вести державницьку політику. Цікаве оформлення, змістовні журналістські матеріали, виважений підхід редакційного колективу до випуску кожного номера зробили газету одним з найпомітніших та авторитетних видань нашої держави. Можна з упевненістю також сказати, що у відродження вітчизняного флоту зробив великий внесок і колектив газети “Флот України”. Редакція газети була першим бойовим підрозділом українського флоту. Про авторитет газети свідчить той факт, що її таємно проносили на свої кораблі моряки російського флоту, бо командування заборонило розповсюджувати її серед особового складу.
    Сьогодні флотська газета є невід’ємною складовою інформаційного простору регіону та держави і, на мій погляд, кращим військовим виданням. Кожного тижня зі сторінок “Флоту України” військові моряки, мешканці різних куточків країни дізнаються про найважливіші події, які відбуваються не тільки у Військово-Морських Силах, але і в Україні, Севастополі та за кордоном. Кореспонденти газети завжди є активними учасниками яскравих і незабутніх подій, а їхні матеріали завжди відрізняються гостротою, актуальністю й особливим поглядом на те, що відбувається.
    Нехай же кораблю під назвою “Флот України” не будуть страшні будь-які шторми, а його фарватери завжди будуть чистими. Сім футів під кілем та попутного вітру!
    Слава “Флоту України”! Слава вам! Слава Україні!
Перший командувач
Військово-Морських Сил України
віце-адмірал Борис КОЖИН


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів