Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 липня 2012 р.
      
Підприємства вітчизняного ОПК готові долучитися до утилізації боєприпасів та ремонту кораблів і суден ЧФ РФ               Парламент Румунії розпочинає процедуру імпічменту президента Бесеску               Газета одеської облради вперше вийшла китайською мовою               У Чернігівській області перекинувся пасажирський автобус: 14 людей загинуло та 22 постраждало               Крим вже прийняв понад два мільйони туристів               Захисники китів Sea Shepherd оголосили "війну" південнокорейським китобоям               Кіпр просить у Росії 5 мільярдів євро               

З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ-СИРІТ

№ 73, 29.06.2012 р.
  Прокуратурою Гагарінського району м. Севастополя проведено перевірку дотримання районними органами виконавчої влади Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”.
   У ході перевірки встановлено, що в порушення вимог даного закону службою у справах дітей Гагарінської РДА не всім дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки, були запропоновані путівки в “Український дитячий центр “Молода гвардія” за бюджетний рахунок, навіть у тому випадку, коли їхні опікуни виказали таке бажання. У результаті шість путівок на квітень — травень 2012 р. залишилися невикористаними.
   Прокуратурою внесено подання з вимогою усунути порушення законодавства.
Прес-служба прокуратури м. Севастополя


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
25 червня
СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ — ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У СУСПІЛЬСТВО...
источник:

22 червня
З КОРАБЛЯ — ЗА РУМПЕЛЬ ЯХТИ...
источник:

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів