Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

1 жовтня 2014 р.
      
Міносвіти переводить з Донбасу усі виші      Будівництво Стіни на кордоні з Росією відкладається - Держприкордонслужба      Кабмін урізав норми споживання газу для населення      Канада виділила Україні кредит у 200 мільйонів канадських доларів      Канада не пустила на престижний космічний конгрес делегатів з Росії – Globe and Mail      Закон про люстрацію перед Венеціанською комісією представить Сергій Ківалов      Баррозу - Путіну: Росія не може втручатися у зміст асоціації      Міноборони вимагає проведення таємного розслідування подій під Іловайськом      Екс-керівниками Нацбанку зайнялася Генпрокуратура      
№ 23, 23.03.2013 р.

ЗА КРОК ДО “БЛЕКСІФОРУ”

    Морський тральщик Військово-Морських Сил України “Черкаси” під командуванням капітана 3 рангу Юрія Федаша в рамках підготовки до участі у квітневій активації Чорноморської групи військово-морського співробітництва “Блексіфор-2013” здійснив вихід у море, де його екіпаж відпрацював друге курсове завдання, що складалося із залікових артилерійських стрільб по повітряних та морських цілях, а також низки корабельних бойових навчань.
    Оцінювали та визначали рівень підготовки екіпажу до поставлених завдань флагманські спеціалісти бригади надводних кораблів, робоча група командування українського флоту на чолі із заступником командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки — начальником управління контр-адміралом Денисом Березовським. Саме вони перевірили навченість особового складу, готовність його до виконання поставлених завдань у морі, а також перевірили технічний стан корабля.

    Погодні умови для виконання моряками заходів бойової підготовки були дуже сприятливі. На переході  морем до морського полігону особовий склад артилерійської, мінно-торпедної бойової частини на чолі зі своїм командиром капітан-лейтенантом Олександром Дмитрієвим розпочав ретельну перевірку свого озброєння. А тим часом по корабельному зв’язку інтенсивно передавалися координати цілей навіднику. І коли наведення зброї було зафіксовано у заданій точці, командир корабля надав дозвіл на стрільбу.
    Як повідомив капітан-лейтенант Олександр Дмитрієв, успішне виконання артилерійських стрільб було досягнуто завдяки наполегливій праці всіх підлеглих.

    За планом здачі другого курсового завдання також були відпрацьовані залікові корабельні бойові навчання з організації використання засобів захисту корабля від підриву на мінах, від зброї масового ураження при веденні бойових дій, з протидиверсійної оборони корабля на незахищеному рейді, з протиповітряної оборони корабля при відбиті ударів авіації, з боротьби за живучість та керування пошкодженим кораблем під час ведення бойових дій, а також з передачі вантажів на ходу, з рятування людини, що впала за борт. Відпрацьовувались епізоди з плавання корабля за умов обмеженої видимості та в районах інтенсивного судноплавства.
    Незважаючи на напружений та насичений заходами день, військові моряки впоралися з поставленим завданням. Незабаром на них чекає квітнева активація “Блексіфору”, до якої готуються серйозно. Всі розуміють, що це дуже відповідальний захід за планом міжнародного військового співробітництва.
    За словами командира корабля капітана 3 рангу Юрія Федаша, екіпаж “Черкас” дуже оптимістично налаштований до цих військово-морських навчань та готовий до виконання поставлених командуванням ВМС України завдань.
    Базова підготовка корабля до походу дала непогані результати. Проте об’єктивну оцінку зробленого дасть тільки море. Саме воно й перевірить військових моряків.
Руслан РУБАН, “Флот України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів