Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

23 вересня 2013 р.
      
Партія Меркель перемогла на парламентських виборах у Німеччині      Жертвами нападу на торговельний центр Westgate у Найробі стали близько 70 людей, поранення отримали майже 200      Армія Швейцарії й надалі комплектуватиметься призовниками      У Китаї жертвами потужного тайфуну стали 20 осіб, десятки тисяч евакуйовано      Кількість жертв двох вибухів, поблизу християнської церкви в пакистанському місті Пешавар, досягла 81 людини, ще 131 отримали поранення      Китайського політика Бо Сілая засудили до довічного ув‘язнення та конфіскації майна      Президент США Обама знову заявив про контроль за зброєю, після стрілянини на об'єкті ВМС у Вашингтоні      
№ 52, 27.07.2013 р.

Запорука миру і стабільності

   “Сі бриз-2013” — це складна й насичена двотижнева навчальна кампанія в умовах, максимально наближених до бойових. Це значний внесок у забезпечення безпеки судноплавства і стабільності в Чорноморському регіоні, повідомив міністр оборони України Павло Лебедєв.
   — Добре скоординовані навчання стали проявом відмінного штабного планування та організаторської роботи. До навчань були залучені майже 1700 військових з 14 країн світу, 15 кораблів і суден, 10 літальних апаратів і 35 одиниць автобронетанкової техніки, — сказав міністр оборони України Павло Лебедєв. — Навчання у складі багатонаціональних сил із забезпечення безпеки на морі проводилися відповідно до нових вимог і підходів до бойової підготовки особового складу, відображених у Концепції реформування і розвитку Збройних Сил України до 2017 р.

Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів