Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

11 грудня 2013 р.
      
У Києві відбувається зустріч Президента України Віктора Януковича з помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд      Фрегат “Гетьман Сагайдачний” приступив до патрулювання в районі Африканського рогу      Ніякого розгону Майдану не буде. Ніхто не посягає на право громадян на мирний протест - Міністр внутрішніх справ України      Командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Іл’їн здійснює робочі поїздки гарнізонами флоту      Французькі військові під час бойової операції на північному сході Малі у місті Тімбукту знищили майже 20 бойовиків-ісламістів      У столиці ПАР прощаються з Нельсоном Манделою      Демократи та республіканці дійшли згоди щодо параметрів федерального бюджету США на наступний фінансовий рік      У сирійському полоні вже майже три місяці перебувають два іспанські журнаілсти      Президент Франції із коротким візитом прибув до Центральноафриканської республіки      
№ 33-34, 04.05.2013 р.

Житло передано державі

   Завдяки діям прокуратури Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері майже 300 квадратних метрів житла було витребувано на користь держави.
   В 1997 році між квартирно-експлутаційним відділом м. Сімферополя та фірмою-забудовником було складено договір про спільну діяльність. За цим договором на земельній ділянці, де раніше було військове містечко, згідно з дозволом Міністерства оборони України було вирішено збудувати багатоповерхові будинки. Сім відсотків від загальної площі  цього житла мали бути передані військовому відомству.
   Але під час  перевірки встановлено, що з 2008 року фірма-забудовник не передала на користь держави жодного квадратного метра житла. Хоча один житловий будинок загальною площею більше 4 тисяч квадратних метрів було вже побудовано і здано в експлуатацію.
   Прокуратурою в інтересах Міністерства оборони України було заявлено позов про вилучення житла, і в 2012 році господарським судом АР Крим він був задоволений. Однак постановою Севастопольського апеляційного господарського суду вказане рішення скасоване. Не погодившись з прийнятою постановою, прокурор подав касаційну скаргу до Вищого господарського суду України, яку було задоволено в квітні поточного року. Завдяки вжитим заходам вдалося поновити гарантоване державою право громадян  на житло — за рішенням суду вищої інстанції на користь держави було витребувано 297 квадратних метрів житла для військовослужбовців орієнтовною вартістю майже 2 мільйони гривень.
Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів